Tapflo
BROSZURY

Pompa mobilna z regulacją wysokości króćca ssawnego

Mobile pump with height adjustable inlet

Klient z branży farmaceutycznej zamówił rozwiązanie mobilne, które miało posiadać regulowaną wysokość położenia króćca ssawnego. Nasze rozwiązanie pozwala na dostosowanie się do wysokości przyłącza wylotowego z różnego rodzaju zbiorników, w których dostarczane są zużyte kremy i maści.

Dział Tapflo pod nazwą ETO (Engineering To Order) specjalizujący się w projektowaniu nieszablonowych rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb klientów, zaproponował nierdzewną pompę higieniczną TX220. Została ona zamontowana na sanitarnym wózku, wyposażonym w śruby regulujące jej wysokość położenia razem z podstawą. Zakres regulacji wysokości mieści się w przedziale od 240 do 450 mm. Nastawa regulowana jest szybko i sprawnie – zwykle zajmuje maksymalnie 2 minuty.

Zastosowanie śrub trapezowych zapewnia łatwą regulację wysokości, stabilność i niezawodność w porównaniu ze zwykłymi gwintami metrycznymi, podatnymi na uszkodzenia i zapieczenie.
Dodatkowo – śruby posiadają osłony zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

W przypadku zainteresowania produktem dostosowanym do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt: https://www.tapflo.com.pl/kontaktpl

 

POWIĄZANE MATERIAŁY

Strona produktu:
pompy-membranowe/seria-metalowa/TX220

Broszura:
POMPY MEMBRANOWE ZASILANE POWIETRZEM

MOBILNE AGREGATY I UKŁADY POMPOWE

 

 


NASTĘPNE STUDIUM PRZYPADKU

Sanitary pump for mushrooms transfer

POMPA MEMBRANOWA DLA PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO

Higieniczna pompa T220 wykonana ze stali nierdzewnej, zamontowana na wózku dla użytkownika końcowego z branży farmaceutycznej.

więcej