APV - SPX FLOW

Marka APV jest częścią koncernu SPX FLOW który jest wiodącym, światowym dostawcą wysoce specjalistycznych komponentów przepływowych, urządzeń procesowych, systemów "pod klucz" oraz części zamiennych. Firma obsługuje rynek spożywczy, energetyczny i przemysłowy.

APV projektuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania techniczne służące do przetwarzania, mieszania, mierzenia i transportu płynów.

SPX FLOW opiera swoje rozwiązania APV na szerokiej gamie zaworów higienicznych, płytowych wymienników ciepła, pomp, homogenizatorów i systemów procesowych zaprojektowanych do stosowania w produkcji mleka, żywności, napojów, produktów farmaceutycznych oraz środków higieny osobistej.

homogenizatory

Homogenizatory

Rannie i Gaulin to rozwiązania SPX FLOW w dziedzinie homogenizacji, poparte ponad stuletnim doświadczeniem marki APV. Nieustanny proces doskonalenia homogenizatorów zapewnia rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb klientów pod względem sprawności, optymalizacji zużycia energii oraz wody. Urządzenia są łatwe w obsłudze i serwisowaniu. Szeroko stosowane w przemyśle mleczarskim, kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym oraz biotechnologicznym.

Wymiennik APV

Wymienniki Ciepła

Wymienniki ciepła SPX FLOW marki APV znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu w tym spożywczym, chemicznym, energetycznym. W naszej ofercie znaleźć można wymienniki: płytowe przemysłowe, płytowe higieniczne, rurowe, hybrydowe i lutowane. Szeroka gama produktów pozwala na obsługę niemal wszystkich aplikacji związanych z przepływem ciepła.

APV higieniczne

Pompy Higieniczne

Pompy higieniczne APV spełniają najwyższe standardy higieniczności, dlatego wykorzystywane są przy produkcji napojów, piwa, serów, masła, kosmetyków a także leków. Wykorzystuje się je również w procesach UHT. Pompy te cechują się wysoką sprawnością, niskim zużyciem energii i poziomem hałasu. Posiadają certyfikaty EHEDG, 3A oraz FDA.

zawory

Zawory Higieniczne

W naszej ofercie znajduje się niemal 20 innowacyjnych typów zaworów. Rozwój marki APV w tym zakresie trwał dekady i odbywał się na światową skalę. Dziś do Państwa dyspozycji oddane są zawory do zastosowania na każdym etapie procesu produkcyjnego w tym: klapowe, grzybkowe, kulowe, mixproof, regulacyjne, stałego ciśnienia, aseptyczne, bezpieczeństwa, przelewowe, zwrotne oraz próżniowe. Do wszystkich zaworów dostępne są elektroniczne moduły sterujące. Zawory APV często spotyka się w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, napojów, chemicznym i farmaceutycznym.

Zapytanie ofertowe