Tapflo
BROSZURY

System HVS Flexi

 

Typowe aplikacje

Żywność i napoje
Pasta pomidorowa (koncentrat), podwójnie zagęszczona pasta pomidorowa, przecier pomidorowy, pulpa pomidorowa, koncentrat owocowo-warzywny, pulpa lub baza owocowa, koncentrat sosu, syrop glukozowy, syrop maltozowy, syrop kukurydziany, syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy (HFCS) lub syrop glukozowo-fruktozowy (GFS), syrop owsiany, karmel, masło orzechowe, pasta migdałowa, majonez, pasta nugatowa, czekolada, krówki, śmietana, baza napoju.
Kosmetyki i farmacja
Wazelina kosmetyczna i farmaceutyczna, maść, krem i balsam, półstały wosk / parafina, gliceryna, olej, błyszczyk do ust, tusz do rzęs, środek do mycia twarzy, produkcja maseczek do twarzy.
Przemysł
Smary, w tym wytrzymałe smary na bazie litu NLGI klasy 3, tusze, farby, żywice, powłoki i masy uszczelniające.
 

Rozładunek beczek zawierających ciecze o wysokiej lepkości może stać się bardziej wydajny i precyzyjny dzięki naszemu systemowi HVS Flexi (system wysokiej lepkości). System ten upraszcza zadanie, zapewniając automatyzację i skuteczne funkcje oszczędzania produktu. HVS Flexi zapewnia płynny rozładunek, pozwalając skoncentrować się na innych ważnych zadaniach, jednocześnie osiągając imponujący wskaźnik usuwania produktu osiągający do 99%. Nadaje się do zastosowań o małej i umiarkowanej objętości, takich jak bezpośrednie zasilanie linii napełniania lub pakowania.

Nasz system rozładunku beczek jest wyposażony w higieniczną pompę śrubową, która może obsługiwać najbardziej lepkie ciecze, do 100 000 mPa·s! System HVS Flexi jest dobrze przystosowany do wydajnego rozładunku 200-litrowych beczek dzięki pokrywie zgarniającej, ale można go także łatwo wykorzystać do rozładunku paletopojemników IBC i różnych innych typów pojemników, co zwiększa jego wszechstronność.

KLUCZOWE CECHY

  • Rozładunek beczek w szybkim tempie: do 100 litrów na minutę w zależności od właściwości cieczy i ciśnienia rozładunku.
  • 99% ekstrakcji produktu: minimalizacja strat produktu dzięki zastosowanej pokrywie zgarniającej.
  • Wysokie bezpieczeństwo procesu i oszczędność czasu dzięki systemowi sterowania.
  • Precyzja i łatwość obsługi: idealny do integracji z liniami pakowania i napełniania.