Tapflo
BROSZURY

3P Prinz

3P PrinzPoczątków przedsiębiorstwa należy upatrywać we wczesnych latach 50-tych, kiedy firma Pompe 3P zaprojektowała pierwsze rozwiązania w postaci pomp z wirującym dyskiem. Obecnie firma skupia się na ciągłym rozwoju dwóch posiadanych marek, czyli Pompe 3P produkujących pompy z wirującym dyskiem i pompy zębate oraz Pera-Prinz tworzących pompy śrubowe. 3P Prinz może poszczycić się zainstalowaniem ponad 12 000 pomp przez cały okres prowadzonej działalności.

3P Prinz - siła i niezawodność wywodzące się z wieloletniego doświadczenia

Jedną z głównych myśli przewodnich przedsiębiorstwa jest stwierdzenie, że „zakup pompy to inwestycja długoterminowa, a nie jednorazowa transakcja”. Idealnie to wpisuje się w strategię włoskiej firmy, gdyż każdy produkt dostarczany do klienta musi być pod każdym względem dopracowany oraz perfekcyjny w nawet najmniejszym detalu. Dba o to zespół wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które przekładają się na realizację nawet najtrudniejszych projektów. Cechy te objawiają się również w podejściu do klienta oraz zaangażowaniu w codzienną pracę. Wszyscy pracownicy 3P Prinz są świadomi oraz zaznajomieni z ponad 50-letnią tradycją przedsiębiorstwa, które stanowi niezwykle istotną markę zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Pompy stworzone przez włoską firmę można odnaleźć na trzech kontynentach - nie tylko w Europie, ale również w Afryce i Azji. Ich rozwiązania technologiczne wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, m.in. rafineriach naftowych, petrochemii, produkcji oliwy z oliwek, a także branży chemicznej, farmaceutycznej, morskiej czy też w ochronie środowiska.

3P Prinz to przedsiębiorstwo, które wciąż się rozwija

W celu stworzenia jak najlepszych produktów dla klientów włoska marka korzysta z bardzo zaawansowanych badań, szeregu analiz oraz z usług doświadczonych projektantów i inżynierów. Do tworzenia pomp wykorzystywane są materiały najwyższej możliwej jakości, a następnie są one poddawane ścisłej kontroli, by spełniały normy pod względami bezpieczeństwa oraz użytkowania. 3P Prinz są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić jak największą wymienność części zamiennych pośród stworzonych rozwiązań. Wszystko po to, by klient otrzymał wymarzoną pompę.