Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Pompy wirowe higieniczne WI+

 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowych rozwiązań stworzonych na bazie sprawdzonych i wielokrotnie wykorzystanych produktów. Nasze pompy higieniczne WI+, bazowane na wcześniejszych modelach W+, to wspaniałe maszyny, które znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym jak i przy produkcji napojów.

POMPY WIROWE NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Prezentowany na tej stronie model higieniczny ze ślimakiem zasysającym został stworzona specjalnie dla tych aplikacji, które cechuje wyższa lepkość oraz niska temperatura parowania. Wirnik wstępny w modelach WI+ generuje niższe NPSHr co polepsza warunki zasysania aplikacji pomimo, iż cechują się one wyższą lepkością.

JAK DZIAŁA POMPA WI+ W WARIANCIE ZE ŚRUBĄ PODAJĄCĄ ?

Na wlocie do maszyny znajduje się układ ze śrubą przypominający kształtem ślimaka. Ślimak ten polepsza warunki napływu na pompę i zmniejsza ryzyko powstawania kawitacji co przekłada się na wysoką sprawność i jakość pracy urządzenia. Wirnik wstępny zmniejsza zagrożenie zniszczenia struktury transportowanej cieczy i umożliwia pracę z aplikacjami o wyższej lepkości. Pompa odśrodkowa WI+ może być zatem stosowana w miejsce droższych maszyn krzywkowych.

POMPY ODŚRODKOWE FIRMY TAPFLO

Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie jaką posiada nasza firma, możliwe jest wyposażenie klientów w wyjątkowe maszyny higieniczne, wirowe i odśrodkowe gwarantując jednocześnie wysoką atrakcyjność cenową. Proponowane przez nas pompy WI+ to wydajne rozwiązania, które przydadzą się w wielu firmach produkcyjnych - zarówno w przemyśle spożywczym, jak i innych gałęziach. Idealne do zadań specjalnych, maszyny charakteryzują się cichą pracą, a także łatwym czyszczeniem i konserwacją. Dodatkowo, atrakcyjna cena pozwala wielu firmom na zaopatrzenie się w te produkty. Nasze maszyny wirowe, odśrodkowe i higieniczne to idealne rozwiązania do wielu branż przemysłowych!

Redukcja NPSH: 50-70%.