Tapflo
BROSZURY

Pompowanie zużytego tłuszczu

Oil and fat collection

Oil and fat collection 03

Wiodąca firma z branży usuwania odpadów używa pompy Tapflo do odbioru zużytych tłuszczów smażalniczych z różnego rodzaju zbiorników.

 

Oleje z restauracji, zakładów produkcyjnych oraz innych punktów gastronomicznych, są dostarczane do klienta w zbiornikach różnego rodzaju (kontenery IBC, beczki).

Przepracowany olej zawiera małe abrazyjne wtrącenia jak również miękkie cząstki o większej wielkości jak cząstki ręczników papierowych, folii aluminiowej oraz inne resztki kuchenne.

The requirement was to deliver a mobile, self-priming solution which is able to run dry, can handle solids and also higher viscose liquid.

Wymogiem klienta było dostarczenie rozwiązania mobilnego, o wysokich zdolnościach samossących, mogącego pracować „na sucho”, odpornego na cząstki stałe oraz wysoką lepkość produktu.

W przypadku zainteresowania produktem dostosowanym do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt: https://www.tapflo.com.pl/kontaktpl


NASTĘPNE STUDIUM PRZYPADKU

POMPA MEMBRANOWA DO ROZŁADUNKU KONTENERÓW IBC

Pompa T 820 s jest to pompa membranowa wyposażona w zawory odcinające oraz szybkozłącza typu Camlock zaprojektowane do opróżniania zbiorników IBC (Intermediate Bulk Container).

więcej