Pompy wirowe

Seria pomp CT ma bardzo szeroki zakres zastosowań – od przetłaczania wody do transportu chemikaliów. Pompy tespełniają wymagania wielu gałęzi nowoczesnego przemysłu dzięki wysokiej jakości wykończenia i wytrzymałości mechanicznej. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest niski koszt zakupu i użytkowania.

Aplikacje

Oczyszczanie wody
Pompowanie próbek, dozowanie kwasów i zasad do kontroli pH. Transport flokulantów, zawiesin, odczynników i osadów. Pompy są odporne na kwas solny, chlorek żelaza i wiele innych substancji agresywnych. 

Przemysł farbiarski, lakierniczy i drukarski
Pompowanie farb na bazie rozpuszczalników i wody, tuszy, lakierów, klei, lepiszczy i rozpuszczalników. Pompowanie, recyrkulacja i mieszanie farb drukarskich w drukarniach.

Higieniczne aplikacje
Transport produktów spożywczych takich jak zupy, śmietana, mleko, jogurty, środki zapachowe, spirytus, czekolada, ciasto, pasta, perfumy i pasty do zębów. Media serwisowe takie jak ciecze czyszczące lub natryskowe w sytemach CIP. 

Przemysł mechaniczny
Transport olejów, smarów, chłodziw, płynów myjących i czyszczących oraz rozpuszczalników, ścieków, itp.  

Przemysł papierniczy
Pompowanie kleju, krzemianu sodowego, barwników, tlenku tytanu, itp. Proces bielenia, pobieranie próbek i odprowadzanie ścieków. 

Przemysł chemiczny
Transport wszelkiego rodzaju kwasów, zasad, alkoholi, rozpuszczalników, produktów wrażliwych na ścinanie takicj jak lateks i emulsje, oraz odpadów chemicznych.

Obróbka powierzchni
Transport chemikaliów ze zbiorników, pojemników i wanien, na przykład w czasie wytrawiania, galwanizacji i odtłuszczania. Transport odpadów.

Demineralizacja
Transport i cyrkulacja wody zdemineralizowanej.

Produkcja ciekłych kryształów
Pompowanie stęzonych kwasów i zasad.

Szeroka gama zastosowań

Pompy Tapflo serii CT mają bardzo szeroki zakres zastosowań od przetłaczania wody do transportu chemikaliów:

• Agresywnych i korozyjnych chemicznie
• Wysokich i niskich lepkościach
• Ściernych
• Z zawartością cząstek stałych
• Wrażliwych na ścinanie
• Łatwopalnych

Zapytanie ofertowe