Tapflo
BROSZURY

Celeros

Historia marki Celeros sięga 1939 roku. Firma powstała wraz z rozpoczęciem II wojny światowej pod nazwą „Airport Equipment Limited", by następnie funkcjonować pod nazwą Airpel. W 2001 roku Airpel zostaje przejęty przez SPX Corporation. W 2015 SPX wydziela swoje linie produktów do systemów płynów i filtracji w nową firmę o nazwie SPX FLOW, by ostatecznie w 2020 roku utworzyć globalną markę Celeros Flow Technology. Wraz z Airpel, w jej skład wchodzi 8 uznanych na rynku firm.

Łącząc wieloletnią obecność na rynku znanych, zaufanych marek z siłą i dynamiką nowej, wysoce skoncentrowanej działalności, Celeros reprezentuje główną siłę w technologii sterowania przepływem. Wydzielona z grupy SPX FLOW, firma w pełni koncentruje się na obsłudze kluczowych sektorów rynku, w których jej rozwiązania będą miały maksymalne zastosowanie. Są to: ropa i gaz, energetyka, przetwórstwo chemiczne, uzdatnianie wody oraz przemysł morski. Dzięki ciągłym inwestycjom inżynierskim oraz innowacyjnemu podejściu do stawianych wyzwań, rozwiązania Celeros Flow Technology wyznaczają standardy przemysłowe pod względem wydajności i niezawodności.

Każda z marek Celeros Flow Technology (Clyde Union Pumps, M&J Valve, GD Engineering, Plenty, Copes Vulcan, Dollinger, OFM Services, Airpel i Vokes) jest uznanym i szanowanym liderem w swojej dziedzinie. Każda z nich odniosła sukces oferując swoim klientom niezwykle skuteczne, bogate w funkcje rozwiązania. Wszystkie te rozwiązania oparte są na najnowocześniejszej wiedzy technicznej, która jest wspierana przez dogłębne wsparcie inżynieryjne oraz wyjątkową obsługę posprzedażową.

Prowadząc zarówno działalność handlową, jak i centra rozwojowe na całym świecie, firma Celeros Flow Technology wykorzystuje talent, doświadczenie i zaangażowanie swoich pracowników, aby konsekwentnie przekraczać oczekiwania klientów. Obejmuje to każdy aspekt cyklu życia produktu - od wstępnego projektu i doradztwa w zakresie usprawnienia procesu w celu zwiększenia poziomu wydajności oraz zapewnienia bezpieczeństwa, poprzez produkcję i instalację, aż po konserwację, renowację, modernizację oraz wycofanie z eksploatacji. Efektem tego jest większa trwałość operacyjna, wydłużony czas pracy, zwiększona produktywność i niższy całkowity koszt użytkowania.

Marka dąży do ciągłego rozwoju, oferując konkurencyjny czas dostawy dzięki wykorzystaniu najnowszych praktyk produkcyjnych Lean.

Linia oferowanych przez nas produktów Celeros obejmuje:

  • Filtry jednokoszowe OV
  • Filtry dwukoszowe OW
  • Filtry samoczyszczące SCF
  • Akcesoria i części zamienne
FiltrOV

OV

FiltrOW

OW

FiltrSCF

SCF