Tapflo
BROSZURY

Filtry przemysłowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą filtrów wykorzystywanych m.in. do obróbki powierzchniowej. Służą one do oczyszczania cieczy i usuwania z nich różnego rodzaju zanieczyszczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo filtry samoczyszczące SCF, dwukoszowe OW i jednokoszowe OV. Proponujemy również świecowe i workowe standardowe produkty FTA dostarczane z pompą magnetyczną.

Proponowane tutaj produkty zostały tak zaprojektowane, by zapewniać pełną szczelność podczas oczyszczania różnego rodzaju mediów. Dzięki wykorzystania do ich produkcji wytrzymałych materiałów urządzenia te są odporne na niekorzystny wpływ różnego rodzaju kwasów oraz zasad.

Oferowane przez nas produkty wykorzystywane m.in. do obróbki powierzchniowej sprawiają, że filtracja cieczy przeprowadzana jest bezproblemowo, sprawnie i przy zapewnieniu wszelkich norm bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją każdego z naszych urządzeń – zarówno tych samoczyszczących, jak i jedno- oraz dwukoszowych.

FiltrFTArys

Filtr FTA

Dostarczane razem z pompą magnetyczną filtry FTA to najlepszy oraz najpewniejszy sposób na oczyszczanie kąpieli galwanicznych podczas obróbki powierzchniowej. Dzięki wykonaniu ich zPP są one całkowicie odporne m.in. na kwasy.

 

 Zobacz Produkty 

 

FiltrOV

Filtr OV

Jednokoszowe filtry OV wykonane zostały z wysokiej jakości odlewanych materiałów takich jak żeliwo, brąz, staliwo, stal nierdzewna. Dzięki swojej konstrukcji i szerokiej gamie dostępnych wersji materiałowych i opcji każdy ma szansę dobrać rozwiązanie, które będzie odpowiadało najlepiej na jego potrzeby.

 

 Zobacz Produkty 

 

Filtr OW

Oprócz urządzeń jednokoszowych OV, posiadamy również filtry dwukoszowe OW. Produkty te stosowane są przy aplikacjach, które wymagają ciągłego przepływu bez wyłączania instalacji. Jeżeli istnieje taka konieczność, udostępniamy możliwość zamówienia ich wraz ze wskaźnikiem zabrudzenia.

 

 Zobacz Produkty 

 

FiltrSCF

Filtr SCF

Samoczyszczący filtr SCF to rozwiązanie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie zachodzą procesy ciągłe i istnieje konieczność oczyszczenia cieczy. Urządzenie to gwarantuje cykliczne samoczyszczenie minimalizując straty ciśnienia.

 

 Zobacz Produkty