Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

CTSH - Pompy wirowe higieniczne

 

Czym różnią się nasze poszczególne produkty? Jaka jest różnica pomiędzy wariantem samozasysającym a standardowym modelem odśrodkowym?

POMPY WIROWE ODŚRODKOWE

Nasze propozycje to idealne rozwiązania dla tych, którzy poszukują alternatywy w postaci wersji standardowej pompy odśrodkowej lub poszerzonej o możliwość samozasysania. Wymieniając jeden element w modelu CT tzn. standardowy korpus na korpus z komorą wstępną, uzyskujemy efekt i możliwość samozasysania. Warto w tej sytuacji podkreślić, że nasza pompa odśrodkowa może być stosowana w sytuacji kiedy:

  • powierzchnia cieczy znajduje się poniżej króćca wlotowego do pompy,
  • w medium obecne jest dużo powietrza.

Konstrukcja i objętość komory zapewnia dostateczną ilość cieczy do stworzenia warunków samozasysania w przypadku rozruchu po przestoju. Pompy przemysłowe CTSH Nasze rozwiązania pozwalają na szeroki zakres wykorzystania ich w przemyśle. Dzięki ich prostej i trwałej budowie sprawnej obsłudze, możliwa będzie eksploatacja w różnych aplikacjach oraz instalacjach z użyciem jednej pompy odśrodkowej!

KLUCZOWE CECHY:

  • szeroka gama opcji i różnorodność wykonań,
  • brak konieczności stosowania maszyn lub innego sprzętu wspomagającego samozasysanie,
  • wystarczy zamienić korpus tzn. jedną część w pompie CT aby uzyskać zdolność samozasysania,
  • łatwy montaż i ekonomiczne utrzymanie,
  • idealna do mediów silnie zapowietrzonych.

Podczas normalnej pracy urządzenia wystarczy aby w cieczy zanurzony był jedynie rurociąg ssawny natomiast sama maszyna wirowa może być posadowiona w dogodnym dla użytkownika miejscu - dzięki czemu zyskujemy wygodny i swobody dostęp do urządzenia w hali przemysłowej. Demontaż maszyny jest możliwy bez ingerencji w rurociągi co ogranicza ilość osób niezbędnych do przeprowadzenia czynności serwisowych.