Tapflo
BROSZURY

Homogenizatory

 

SPECYFIKACJA

Zastosowanie Produkty mleczarskie, spożywcze, kosmetyczne, chemiczne, farmaceutyczne i biotechnologiczne
Opis Zarówno w przypadku homogenizacji emulsji jak i dyspersji oraz zmiany struktury komórkowej efekt finalny jest w pełni powtarzalny— co gwarantuje doskonałą jakość wyników. Homogenizatory te zapewniają uzyskanie jednolitych cząstek o żądanych rozmiarach, które mogą być substratem dla zarówno nowych jak i istniejących już aplikacji.
Wydajność APV-1000: 221/godz. - min. 150 ml LAPV-2000: 11 I/godz. - min. 100 mleczarskie
Ciśnienie APV-1000: 1.000 bar APV-2000: 2.000 bar
Wymiary dł. x szer. x wys. (mm): 818 x 370 x 620 M=1
Opcje Dwustopniowa głowica homogenizująca z ceramicznymi zaworami, ciśnieniowy zbiornik wlewowy dla aplikacji o dużych lepkościach, konstrukcja w standardzie przeciw-wybuchowym, wykonanie aseptycznej, manometr na drugim stopniu homogenizacji.
Zalety Płynna i bezawaryjna praca i niewielkie rozmiary — możliwość ustawienia na blacie laboratoryjnym

Homogenizatory Rannie i Gaulin są szeroko stosowane w przemyśle mleczarskim, browarniczym i spożywczym. Są one również używane przy produkcji farmaceutyków i środków ochrony zdrowia oraz w niektórych procesach chemicznych i biotechnologicznych.

Oferujemy szeroki zakres homogenizatorów obejmujący modele laboratoryjne i procesowe, z setkami innowacyjnych rozwiązań umożliwiających pracę przy najbardziej skomplikowanych aplikacjach. Niezależnie od Państwa wymagań, jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia w pełni odpowiadające Waszym potrzebom. Nasze homogenizatory mogą pracować z wydajnością do 50.000 l/godz. oraz z maksymalnym ciśnieniem homogenizacji 2.000 barów.

Opcjonalnie wyposażamy nasze urządzenia w zawory homogenizujące wykonane z materiałów o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych oraz dostarczamy różne akcesoria, między innymi osłony dźwiękowe.

  • Wszystkie nasze homogenizatory posiadają certyfikat 3A;
  • Wszystkie nasze homogenizatory sprzedawane na terenie UE spełniają warunki europejskiej normy CE;
  • Wszystkie nasze homogenizatory są wyposażone w uszczelnienia z certyfikatem FDA;
  • Homogenizatory SPX FT posiadają certyfikat EHEDG.

Szereg opcji dodatkowych zapewnia wszechstronność wykorzystania naszych urządzeń i gwarantuje ich niezawodną pracę z niemal każdą aplikacją.