Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Pompy wirowe higieniczne

Tapflo to producent takich urządzeń jak np. pompy wirowe higieniczne i odśrodkowe. Wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym - przy produkcji masła czy serów, a także różnego rodzaju napojów gazowanych, mlecznych, soków oraz piwa. Pozwalają one również usprawnić pracę w przemyśle farmaceutycznym przy produkcji lekarstw.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia różnych serii. Proponujemy m.in. pompy W+, charakteryzujące się modułową budową dostępną dla całego typoszeregu. Posiadamy również modele samozasysające z serii Ws+, które z powodzeniem zastąpią dwa urządzenia - do instalacji CIP oraz do transportu cieczy roboczych. Seria Wi+ dla niektórych aplikacji może być stosowana zamiennie z pompami krzywkowymi. Ostatnią naszą propozycją są pompy serii PUMA+, które charakteryzuje łatwa obsługa przy jednocześnie niskich kosztach zakupu i eksploatacji.

Jeśli poszukujesz pomp ośrodkowych i wirowych higienicznych - zapoznaj się z ofertą Tapflo i skorzystaj z tych sprawdzonych urządzeń, które pomogą Ci w codziennej pracy !

CTI

CTX-H - seria higieniczna

Seria pomp Tapflo klasy premium o najwyższych parametrach. Dzięki solidnej konstrukcji i kompaktowej budowie, pompy CTX zapewniają długotrwałą i bezawaryjną pracę, a tym samym krótkie przestoje konserwacyjne.

 

 Zobacz Produkt 

 

CTI

CTX-I - seria higieniczna

Seria pomp Tapflo klasy premium o najwyższych parametrach. Dzięki solidnej konstrukcji i kompaktowej budowie, pompy CTX zapewniają długotrwałą i bezawaryjną pracę, a tym samym krótkie przestoje konserwacyjne.

 

 Zobacz Produkt 

 

W+

w+

Pompy wirowe higieniczne z serii W+ to urządzenia standardowe, które można wykorzystać w wielu różnych przemysłach. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu i dużej wydajności wiele przedsiębiorców z pewnością doceni te urządzenia, które występują w aż PIĘTNASTU rozmiarach! Maszyny pobierają niewiele energii, co pomoże obniżyć ponoszone co miesiąc koszty, a dodatkowo można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Różne warianty zaliczające się do tej serii gwarantują dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb.

 

 Zobacz Produkt 

 

WS+

ws+

Jeśli konieczny jest zakup bardziej wszechstronnej maszyny, polecamy pompę wirową higieniczną z serii Ws+. Może być ona wykorzystywana jako urządzenie do instalacji CIP oraz do transportu cieczy roboczych. Nie potrzebuje ona wiele energii, a także jest dość cicha w codziennym użytkowaniu, co z pewnością przełoży się na komfort pracy. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że części zamiennie do tej pompy są takie same, jak do standardowej wersji – co finalnie dla użytkownika przekłada się na obniżenie kosztów.

 

 Zobacz Produkt 

 

 

WI+

wi+

Urządzenia te powstały z myślą o pracy w systemach, których występuje dwufazowe medium (ciecz i gaz) oraz lepkość medium jest powyżej lepkości granicznej przewidzianych dla klasycznych pomp odśrodkowych. Konstrukcja pomp wirowych WI+ z tzw. śrubą wstępną pozwalają na polepszenie warunków napływu na pompę minimalizując jednocześnie ryzyko powstania w niej kawitacji. Ten zabieg konstrukcyjny wpływa na sprawność tych urządzeń dzięki czemu maszyny te są polecane do pracy w systemach, w których panują wymagające warunki. Urządzenie powstało na bazie modelu W+, dzięki temu ich części są zamienne.

 

 Zobacz Produkt 

 

WI+

Puma +

Pompa wirowa PUMA+ to konstrukcja łącząca takie cechy jak niskie koszty eksploatacji, jak i wysoki standard higieny, dzięki temu mogą być eksploatowane w wielu gałęziach przemysłu nie tylko higienicznego. Urządzenia te wykorzystywane są najczęściej w produkcji napojów szczególnie są cenione w sektorze browarniczym, mleczarskim czy ogólnie spożywczym. Ten model pompy daje pewność użytkownikowi, że produkt będzie odpowiednio delikatnie transportowany. Modułowa konstrukcja i kompatybilność z innymi modelami pomp jak W+ czy Wi+ daje wiele korzyści dla użytkownika w tym zastępowalność części zamiennych które są identyczne oraz bardzo prostą obsługę eksploatacyjną oraz pełną umywalność .

 

 Zobacz Produkt 

 

Do kontaktu z żywnością

Do transportu alkoholu, jadalnego oleju, soków, produktów mleczarskich i wszelkiego rodzaju innych produktów (cieczy) spożywczych sprawdzą się pompy wirowe serii CTH oraz CTSH. Różnią się one przede wszystkim funkcjami – pompa CTH to pompa higieniczna normalnie ssąca natomiast CTSH pozwala na samozasysanie bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

 

 Zobacz Produkt