Pompy wirowe higieniczne

Tapflo to producent takich urządzeń jak np. pompy wirowe higieniczne i odśrodkowe. Wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym - przy produkcji masła czy serów, a także różnego rodzaju napojów gazowanych, mlecznych, soków oraz piwa. Pozwalają one również usprawnić pracę w przemyśle farmaceutycznym przy produkcji lekarstw.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia różnych serii. Proponujemy m.in. pompy W+, charakteryzujące się modułową budową dostępną dla całego typoszeregu. Posiadamy również modele samozasysające z serii Ws+, które z powodzeniem zastąpią dwa urządzenia - do instalacji CIP oraz do transportu cieczy roboczych. Seria Wi+ dla niektórych aplikacji może być stosowana zamiennie z pompami krzywkowymi. Ostatnią naszą propozycją są pompy serii PUMA+, które charakteryzuje łatwa obsługa przy jednocześnie niskich kosztach zakupu i eksploatacji.

Jeśli poszukujesz pomp ośrodkowych i wirowych higienicznych - zapoznaj się z ofertą Tapflo i skorzystaj z tych sprawdzonych urządzeń, które pomogą Ci w codziennej pracy !

Pompy wirowe W+

Pompy wirowe higieniczne z serii W+ to urządzenia standardowe, które można wykorzystać w wielu różnych przemysłach. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu i dużej wydajności wiele przedsiębiorców z pewnością doceni te urządzenia, które występują w aż PIĘTNASTU rozmiarach! Maszyny pobierają niewiele energii, co pomoże obniżyć ponoszone co miesiąc koszty, a dodatkowo można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Różne warianty zaliczające się do tej serii gwarantują dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb.

Pompy wirowe WS+

Jeśli konieczny jest zakup bardziej wszechstronnej maszyny, polecamy pompę wirową higieniczną z serii Ws+. Może być ona wykorzystywana jako urządzenie do instalacji CIP oraz do transportu cieczy roboczych. Nie potrzebuje ona wiele energii, a także jest dość cicha w codziennym użytkowaniu, co z pewnością przełoży się na komfort pracy. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że części zamiennie do tej pompy są takie same, jak do standardowej wersji – co finalnie dla użytkownika przekłada się na obniżenie kosztów.

 

 

W+

W+

WS+

WS+

WI+

WI+

Zapytanie ofertowe