Tapflo
BROSZURY

Bran+Luebbe - SPX Flow

Bran+Luebbe jest jedną z wielu marek SPX FLOW. Bran+Luebbe rozwija, produkuje i sprzedaje pompy dozujące oraz procesowe, a także systemy procesowe i analizatory. Inżynierowie Bran+Luebbe dysponują kompleksową wiedzą na temat procesów i aplikacji na różnorodnych rynkach, co przekłada się na innowacje oraz rozwój produktów. SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystuje najnowsze technologie, jednocześnie spełniając wysokie standardy jakości.

Dzięki ciągłym inwestycjom w innowacyjne procesy inżynieryjne marka ta zapewnia wszystkim klientom końcowy produkt dostosowany do ich oczekiwań oraz skrojony na miarę ich potrzeb. Dotyczy to nie tylko rynku lokalnego, ale przede wszystkim rynku globalnego, gdzie stworzone przez nich rozwiązania są doskonale znane i niezwykle doceniane.

Od blisko 90 lat marka Bran+Luebbe wyróżnia się wysoką jakością na rynku pomp. Jest wiodącym liderem światowej produkcji znormalizowanych pomp z podwójną membraną o szybkim działaniu, pomp dozujących, pomp procesowych, aparatury do wstrzykiwania chemikaliów, systemów przetwórczych, urządzeń do analizy wielostrumieniowej oraz mieszadeł statycznych i dynamicznych. W ich bogatej ofercie znajdują się pompy dozujące do prostych aplikacji serii PROCAM, pompy dozujące do wymagających aplikacji serii NOVADOS, jak również pompy procesowe NOVAPLEX i VECTOR. Posiadają bezkonkurencyjny asortyment pomp do praktycznie wszystkich sytuacji, w których ciecze muszą być dozowane i mieszane. Zakres proponowanych produktów został przygotowany tak, aby spełniać najbardziej wyśrubowane oczekiwania w zakresie wydajnego dozowania, przetwarzania i analizy.

Niemiecka marka Bran+Luebbe od 1932 roku stawia przede wszystkim na trwałość stworzonych przez siebie produktów. Proponowane przez nich rozwiązania od wielu dekad charakteryzują się wytrzymałością i niezawodnością, czego potwierdzeniem jest możliwość pracy urządzeń w najbardziej bezkompromisowych środowiskach przemysłowych i przetwarzania różnego rodzaju cieczy. Pompy Bran+Luebbe są zaprojektowane tak, aby sprostać rygorom procesu produkcyjnego. Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów sprawia, że znajdują się one najwyższym poziomie technicznym, charakteryzują się długą żywotnością i wydajnością oraz niezawodnym wsparciem technicznym, niezależnie od wieku produktu. Doświadczenie inżynierów opiera się na tysiącach zainstalowanych urządzeń i analizie różnorodnych zastosowań na całym świecie.

PROCAMrys

PROCAM

Seria PROCAM pomp Bran+Luebbe wykorzystywana jest w aplikacjach wymagających precyzji i niezawodności w dozowaniu produktów. Pompy te posiadają wersje z tłokiem lub podwójną, aktywowaną mechanicznie, membraną (z wbudowanym czujnikiem pęknięcia).

NOVADOSrys

NOVADOS

Pompy serii Novados Bran+Luebbe spełniają wymagania Europejskiej Dyrektywy „ATEX” – mogą być wykorzystane w przestrzeni zagrożonej wybuchem. Dzięki opatentowanemu sterowaniu pozycji, membrana jest chroniona przed uszkodzeniem w trudnych i krytycznych warunkach.

NOVAPLEXrys

NOVAPLEX

Novaplex to przemysłowe pompy membranowe produkowane przez firmę Bran+Luebbe. Sprawdzają się w warunkach wymagających wytworzenia wysokiego ciśnienia. Zbudowane są według zasady działania pomp dozujących z napędem hydraulicznym. Skok tłoka wymuszany jest przez pracę wału korbowego, wywierającego nacisk na ciecz hydrauliczną, zamiast cieczy bezpośrednio pompowanej.

 

Bran+Luebbe jako integralna część SPX Flow, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania klientów, wykorzystuje najnowocześniejsze konstrukcje, które pomagają zwiększyć przepustowość, skracają cykle pomiarowe, poprawiają dokładność oraz pozwalają na przyspieszenie czasu reakcji czynności technologicznych. Ponadto, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, umożliwiają zachowanie powtarzalności przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii oraz innych kosztów eksploatacyjnych.

Wszystkie systemy tego producenta zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić użytkownikom możliwość ich łatwego czyszczenia, a także jak najmniejsze wykorzystanie naturalnych zasobów m.in. wody. W ten sposób urządzenia są bardziej przyjazne środowisku, ergonomiczne i umożliwiają przedsiębiorstwu na spore oszczędności w dłuższej perspektywie użytkowania. Ich modułowa budowa pozwala dopasować je do aktualnych potrzeb, a także wymagań stawianych przez obecny rynek.

Produkty SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystywane są w takich branżach jak przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka, uzdatnianie wody, chemia gospodarcza, chemia higieny osobistej, przemysł farmaceutyczny oraz przemysł włókienniczy. Wybierając urządzenia tego producenta możesz mieć pewność, że wybrałeś najlepszy możliwy produkt.