Bran+Luebbe - SPX Flow

Bran+Luebbe jest jedną z wielu marek SPX FLOW. Bran+Luebbe rozwija, produkuje i sprzedaje pompy dozujące i procesowe, a także systemy procesowe i analizatory. Inżynierowie Bran+Luebbe dysponują kompleksową wiedzą na temat procesów i aplikacji na różnorodnych rynkach, co przekłada się na innowacje i rozwój produktów. SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystuje najnowsze technologie jednocześnie spełniając wysokie standardy jakości.

Od ponad 80 lat marka Bran+Luebbe wyróżnia się wysoką jakością na rynku pomp dozujących i procesowych, w ich ofercie znajdują się pompy dozujące do prostych aplikacji serii PROCAM, pompy dozujące do wymagających aplikacji serii NOVADOS jak również pompy procesowe NOVAPLEX i VECTOR. Bogata oferta pomp dozujących, pomp procesowych, systemów procesowych, systemów wtrysku chemicznego i analizatorów została zaprojektowana tak, aby spełniać najbardziej wyśrubowane oczekiwania w zakresie wydajnego dozowania, przetwarzania i analizy.

Produkty SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystywane są w branżach takich jak: przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka, uzdatnianie wody, chemia gospodarcza, chemia higieny osobistej, przemysł farmaceutyczny, przemysł włókienniczy

PROCAMrys

PROCAM

Seria PROCAM pomp Bran+Luebbe wykorzystywana jest w aplikacjach wymagających precyzji i niezawodności w dozowaniu produktów. Pompy te posiadają wersje z tłokiem lub podwójną, aktywowaną mechanicznie, membraną (z wbudowanym czujnikiem pęknięcia).

NOVADOSrys

NOVADOS

Pompy serii Novados Bran+Luebbe spełniają wymagania Europejskiej Dyrektywy „ATEX” – mogą być wykorzystane w przestrzeni zagrożonej wybuchem. Dzięki opatentowanemu sterowaniu pozycji, membrana jest chroniona przed uszkodzeniem w trudnych i krytycznych warunkach.

NOVAPLEXrys

NOVAPLEX

Novaplex to przemysłowe pompy membranowe produkowane przez firmę Bran+Luebbe. Sprawdzają się w warunkach wymagających wytworzenia wysokiego ciśnienia. Zbudowane są według zasady działania pomp dozujących z napędem hydraulicznym. Skok tłoka wymuszany jest przez pracę wału korbowego, wywierającego nacisk na ciecz hydrauliczną, zamiast cieczy bezpośrednio pompowanej.

Zapytanie ofertowe