Tapflo
BROSZURY

Tapflo Solutions™

Niezawodność i bezpieczeństwo są uznawane za najbardziej pożądane cechy urządzeń stosowanych w procesach przemysłowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Tapflo oferuje najwyższej jakości systemy przepływowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań technicznych gwarantujących właściwą funkcjonalność i stabilną pracę w każdym środowisku.

Specjalizujemy się w projektowaniu nieszablonowych rozwiązań dostosowanych do najbardziej wymagających potrzeb klientów. Realizujemy to poprzez wprowadzanie dodatkowych funkcjonalności do oferowanych urządzeń, zwiększanie ich mobilności, dostosowywanie gabarytów lub wprowadzanie zaawansowanych układów bezpieczeństwa i sterowania. Oferujemy wszelkie rozwiązania, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy, jak np. stacjonarne oraz mobilne układy do rozładunku mediów ze zbiorników, beczek, kontenerów IBC itp.

Zapewniamy bogaty wybór produktów do ochrony układów pompowych przed uszkodzeniami czy też wpływem czynników atmosferycznych, takich jak osłony termiczne o solidnej i szczelnie izolowanej konstrukcji oraz osłony akustyczne zapewniające komfort pracy obsługi.

W swojej ofercie posiadamy również akcesoria umożliwiające sterowanie pracą instalacji technologicznych, które jednocześnie zapewniają bezawaryjne użytkowanie urządzeń procesowych. Dostarczamy niezawodne układy dzięki współpracy z czołowymi dostawcami elementów automatyki. Zapewniamy właściwy przebieg danego procesu, a także integrację nowych układów z istniejącymi systemami.

System HVS (HIGH VISCOSITY SYSTEM)

System HVS (HIGH VISCOSITY SYSTEM)

System opróżniania beczek HVS jest przeznaczony do obsługi cieczy o wysokiej lepkości w zastosowaniach przemysłowych oraz higienicznych. Jest to w pełni pneumatyczne urządzenie opróżniające substancje transportowane w beczkach, takie jak pasta pomidorowa, olej kokosowy, olej tahini, żywice lub pulpy owocowe i warzywne.

 

Zobacz Produkt 

 

hvs quattro

HVS Quattro

Uprość rozładunek cieczy o wysokiej lepkości dzięki naszemu systemowi wysokiej lepkości typu Quattro (HVS Quattro). Jest on przeznaczony do zastosowań o dużej objętości, w których wiele beczek (zazwyczaj cztery) jest przechowywanych na paletach.
 
 

 Zobacz Produkt 

 

 

hvs flexi

HVS Flexi

Rozładunek beczek zawierających ciecze o wysokiej lepkości stał się bardziej wydajny i precyzyjny dzięki naszemu systemowi wysokiej lepkości typu Flexi (HVS Flexi). System ten upraszcza zadanie, zapewniając automatyzację i skuteczne funkcje oszczędzania produktu.
 

 Zobacz Produkt 

 

 

Układ mieszania i rozcieńczania SLES

Układ mieszania i rozcieńczania SLES

Ten innowacyjny układ zaprojektowany przez Tapflo pozwala na natychmiastowe i ciągłe produkowanie SLESu o obniżonym stężeniu. Urządzenie daje pełną kontrolę nad procesem rozcieńczania, dostarczając homogeniczny i stabilny w czasie roztwór SLESu. Znajduje zastosowanie w produkcji środków myjących, mydeł, szamponów i chemii gospodarczej.

 

 Zobacz Produkt 

 

 

Mieszalnik przepływowy

Mieszalnik przepływowy

Mieszanie różnych składników według receptury produktu końcowego, wraz z zachowaniem wymaganych proporcji...
 
 

 

Zobacz Produkty 

 

Stacja mieszania IBC

Stacja mieszania IBC

Oszczędzaj swój czas i korzystaj z jednego, kompletnego rozwiązania do mieszania różnych produktów płynnych....
 
 

 

Zobacz Produkty 

 

SKIDy - jednostki procesowe dostosowane do potrzeb klienta

SKIDy - jednostki procesowe dostosowane do potrzeb klienta

Bazując na dużym doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, Tapflo oferuje szeroką gamę kompaktowych systemów pomp procesowych w standardzie „pod klucz”. Zapewniamy niemal nieograniczone możliwości rozwoju jednostek pompowych, zarówno w zakresie mechaniki jak i automatyki. SKIDY to jednostki przeznaczone do określonych aplikacji w określonych sektorach przemysłu.

 

 Zobacz Produkt 

 

Zintegrowane rozwiązania

Zintegrowane rozwiązania

Oferujemy możliwość zastosowania standardowych urządzeń w niestandardowych aplikacjach. Łączenie różnych elementów przepływowych w jedną kompleksową całość daje możliwość dopasowania się do indywidualnych potrzeb klienta, związanych z wymaganym wyposażeniem i funkcjonalnością, dostępną przestrzenią, położeniem kołnierzy przyłączeniowych czy mobilnością.

 

 Zobacz Produkt 

 

 

Tank Units - układy rozładowania chemikaliów

Tank Units

Układy Tapflo Tank Units są idealne do magazynowania, transferu lub dozowania cieczy w każdej gałęzi przemysłu. Dzięki wykorzystaniu pompy membranowej, nadają się do pracy z cieczami lepkimi, agresywnymi chemicznie lub zawierającymi cząstki stałe. Dostępne są różne wielkości zbiorników oraz wytrzymałe pompy w wielu wykonaniach wraz z dodatkowym wyposażeniem.

 

układy rozładowania chemikaliów Zobacz Produkt 

 

Elektroniczny system dozowania

Elektroniczny system dozowania

Elektroniczny Sterownik Dozowania jest urządzeniem automatyki przeznaczonym do realizacji procesu dozowania w aplikacjach pompowych. Współpracując z pompami membranowymi Tapflo, pozwala na przetłaczanie niemal każdej cieczy z dokładnością do 60 ml na dozowanie.

 

Elektroniczny System Dozowania Zobacz Produkt 

 

Rozwiązania w zakresie automatyki i sterowania

Rozwiązania w zakresie automatyki i sterowania

Tapflo oferuje szereg rozwiązań z zakresu automatyki i sterowania. Dzięki zastosowaniu pneumatycznych oraz elektrycznych urządzeń do monitorowania parametrów przepływu, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczną pracę wszystkich agregatów pompowych Tapflo - zarówno membranowych, jak i odśrodkowych.
 

 

Zobacz Produkt 

 

Osłony izolacyjne

Osłony Izolacyjne

Niezależnie od tego, czy wymagana jest cicha praca urządzenia, jego izolacja lub przystosowanie do pracy w trudnych warunkach, Tapflo oferuje odpowiednie rozwiązania - izolacja akustyczna, termiczna, a nawet ogrzewanie pomp w osłonie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, osłony Tapflo zapewnią wiele lat pracy w każdej aplikacji.

 

Zobacz Produkt

 

 

Projektujemy gotowe rozwiązania przeznaczone do konkretnych aplikacji, zdejmując z klienta odpowiedzialność za zarządzanie projektem, prace montażowe oraz integrację z istniejącymi rozwiązaniami w instalacji. Nasze urządzenia z powodzeniem stosowane są w wielu gałęziach przemysłu:

Aplikacje przemysłowe:

 • przemysł przetwórstwa chemicznego,
 • przemysł naftowy i gazowy,
 • przemysł mechaniczny,
 • przemysł papierniczy,
 • przemysł farbiarski, lakierniczy i drukarnie,
 • oczyszczanie wody.

Aplikacje higieniczne:

 • przemysł spożywczy,
 • przemysł mleczarski,
 • przemysł browarniczy,
 • przemysł farmaceutyczny,
 • przemysł kosmetyczny.