Tapflo
BROSZURY

Pompa membranowa z nabudowanym tłumikiem pulsacji

Diaphragm pump with built on pulsation dampener


Pompa membranowa z nabudowanym tłumikiem pulsacji. Zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne z nabudowanym tłumikiem pulsacji, jest efektywnym sposobem na minimalizację fluktuacji ciśnienia w instalacji tłocznej, w przypadku gdy występuje ograniczona przestrzeń montażowa.

Użytkownik końcowy z Nowej Zelandii chciał uzyskać stabilny przepływ w instalacji tłocznej, co zmniejszałoby wibracje podczas przesyłu chemikaliów do procesu CIP w mleczarniach.
Należy zauważyć, że nabudowany tłumik pulsacji powoduje lepsze tłumienie skokowych zmian ciśnienia z uwagi na konstrukcję in-line czyli montowaną bezpośrednio w osi przepływu cieczy.

Warto również wspomnieć, że tłumiki tego typu mogą być montowane na istniejących pompach poprzez wymianę wylotu z pompy na tłumik typu DTK.

 

W przypadku zainteresowania produktem dostosowanym do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt: https://www.tapflo.com.pl/kontaktpl

 

POWIĄZANE MATERIAŁY

Broszura:
Pulsation Dampeners

Diaphragm Pumps

 


NASTĘPNE STUDIUM PRZYPADKU

Oil and fat collection

POMPOWANIE ZUŻYTEGO TŁUSZCZU

Wiodąca firma z branży usuwania odpadów używa pompy Tapflo do odbioru zużytych tłuszczów smażalniczych z różnego rodzaju zbiorników.

 

więcej