Tapflo
BROSZURY

Pompy dozujące Doseuro

DoseuroMarka Doseuro łączy solidną wiedzę techniczną, uzyskaną podczas wieloletniego doświadczenia w dziedzinie dozowania, z komercyjnym zrozumieniem zmian w tej dziedzinie i szczególnym uwzględnieniem wymagań naszych klientów.

Pompy Doseuro wyróżnia wysoka niezawodność osiągana dzięki ciągłemu rozwojowi produktu, aktualizowaniu technik produkcyjnych, kontroli jakości i rygorystycznym testom na wszystkich etapach produkcji. Każdy model pompy dozującej został starannie zaprojektowany, zbudowany i przetestowany, aby zapewnić długą żywotność i użyteczność.

Wszystkie pompy Doseuro są standardowo wyposażone w najwyższej jakości 4-biegunowe silniki elektryczne, które spełniają specyfikacje UNEL-MEC i zakres od 0,09 do 4,0 kW w standardzie europejskim, napięcie 3-fazowe 230 / 400V przy 50 Hz. Niestandardowe silniki są dostępne dla wielu alternatywnych specyfikacji, w tym różnych napięć i częstotliwości, standardów izolacji i specjalnych wersji przeciwwybuchowych. Szybkość dozowania jest w pełni regulowana za pomocą ręcznie sterowanego mimośrodowego mechanizmu korbowego ze sprężyną powrotną lub bezstopniowego przełożenia zgodnego ze standardem API 675. Automatyczna regulacja jest dostępna za pomocą silników z serwosterowaniem, sterowaniem pneumatycznym lub częstotliwością silnika, interfejsu PROFIBUS lub innego. System redukcji, wykonany z ślimaka i ślimacznicy, sprawia, że przekładnia jest bardzo wytrzymała.

Pompy dozujące Doseuro są dostępne w trzech głównych wersjach. Pompy nurnikowe, z membranami mechanicznymi lub z hydrauliczną membraną/tłokiem.

Arys

Seria A

Pompy dozujące Doseuro serii A przeznaczone są do transferu czystych mediów. Maksymalne ciśnienie tłoczenia wynosi 40 bar, a maksymalna wydajność wersji jednogłowicowej wynosi 1458 l/h.

Brys

Seria B-BR

Seria B i BR pomp dozujących Doseuro wykorzystuje hydrauliczną membranę. Praca suwu tłoka powoduje wzrost ciśnienia cieczy wewnątrz komory pośredniej, co skutkuje naciskiem na membranę i wypychaniem pompowanej cieczy.

Drys

Seria D

Wyposażone w mechaniczną membranę, pompy dozujące Doseuro serii D przeznaczone są do cieczy z niewielką ilością stałych cząstek w aplikacjach w których nie jest potrzebne stosowanie wysokiego ciśnienia.

SDrys

Seria SD

Seria Doseuro SD, z hydrauliczną membraną, to pompy dozujące zaprojektowane do cieczy, które zawierają niewielkie ilości zawieszonych części stałych. Pompy te stosuje się we wszystkich aplikacjach w których nieakceptowalny jest wyciek z uszczelnienia tłoka.