Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Pompy wirowe higieniczne W+

 

Modele

W+140/50 Pompa może wytwarzać ciśnienie do 15 bar, może także być wykorzystywana przy ciśnieniach w instalacji do W+140/50 60 bar. Pompa gwarantuje optymalny poziom higieniczności. Przeciwnie do innych pomp wielostopniowych pompa ta nadaje się do czyszczenia (CIP). Posiada otwarty wirnik, co uniemożliwia osadzanie się medium w zakamarkach i powstawaniu bakterii. Wyposażona jest w wytrzymałą podstawę i osłonę eliminującą drgania oraz pochłaniającą powstające siły poprzeczne w pompie.
WHP+ Pompa do wytwarzania wysokich ciśnień dochodzących do 60 bar (niezbędne w procesie filtracji). Pompa ta posiada solidną konstrukcję eliminującą drgania.
Wi+ Pompa ze ślimakiem zasysającym została stworzona specjalnie dla tych aplikacji, które cechuje duże stężenie gazu oraz niska temperatura parowania. Pompa ta generuje optymalne NPSH dla zasysania tych aplikacji pomimo, iż same aplikacje cechują się niższym NPSH niż konieczne do zasysysania. Pompa wyposażona jest w układ śrubowy na wlocie do pompy. Ślimak ten zwiększa ciśnienie zasysania i zmniejsza ryzyko powstawania kawitacji. To z kolei pwooduje podwyższenie jakości pracy pompy i zmniejsza zagrożenie zniszczenia struktury pompowanego medium. Ponadto ślimak umożliwia pompowanie płynów o wysokiej lepkości, może być zatem stosowana w miejsce droższych pomp krzywkowych.
Wa+ Pompy aseptyczne, z podwójnym mechanicznym uszczelnieniem i sterylną barierą w postaci pary lub kondensatu.
WK+ Pompa montowana na podstawie.

Oferowane modele wykonane zostały z materiałów, które są dopuszczone do kontaktu z żywnością, dzięki czemu pompy higieniczne W+ są głównie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, jak również browarniczym, farmaceutycznym oraz kosmetycznym. Duża różnorodność modeli i opcji sprawia, że można bez trudu znaleźć odpowiedni model i dostosować go do wymagań procesu i aplikacji. Ofertowane klientom pompy odśrodkowe są eksploatowane w różnych gałęziach przemysłu transportując zarówno. ciecze zaczynając od czystej wody a kończąc na ciekłych odpadach produkcyjnych.

Kupując pompę W+ wybierasz jakość, trwałość oraz wysoki standard wykonania higienicznego. Naszym klientom zwracamy uwagę przy doborze na to jakie jest ciśnienie pracy, jak powinien być skonfigurowany system ssący oraz na parametry medium lepkość, gęstość oraz temperaturę.

ZALETY

  • Certyfikat EHEDG
  • W opcji wykonanie z certyfikatem 3A
  • Niezawodna
  • Dostępne chropowatości powierzchni Ra ≤ 0,8 pm lub Ra ≤ 0,5 pm
  • Niski pobór mocy
  • Niski poziom hałasu
  • Czyszczenie w obiegu CIP i SIP
  • Bardzo łatwa i szybka konserwacja i wizualna inspekcja
  • Atrakcyjna cena