Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Aktualności

01.06.2022 rozpocznie się IX Kongres Polska Chemia – największe i najważniejsze wydarzenie w branży chemicznej w Polsce i Europie Centralnej.

to spotkanie specjalistów Utrzymania Ruchu z całej Polski. Tegoroczna edycja odbędzie się w Gdyni, a poruszana tematyka dotyczyć będzie między innymi...

to spotkanie specjalistów branży spożywczej, między innymi kadra inżynieryjno-techniczna rozlewni wód i soków, zakładów spirytusowych, browarów, mleczarni, zakładów mięsnych i przetwórstwa owocowo-warzywnego...

W przemyśle farmaceutycznym jedną z najważniejszych zasad jest dbanie o jakość. W zmieniającym się otoczeniu rynkowym branża podejmuje szereg działań...

Tapflo jest zaufanym partnerem na rynku pomp przemysłowych od ponad 40 lat, oferując pompy membranowe, pompy odśrodkowe i inne urządzenia do procesów przemysłowych. Obecnie, jako globalny dostawca i producent pomp, rozszerza swoją ofertę o nową serię pomp zatapialnych przeznaczonych do szerokiego zakresu zastosowań.

W zeszłym tygodniu przedstawiciele działu Handlowego Polska: Grzegorz Graczyk (Kierownik Działu Sprzedaży) i Piotr Kurzyna (Tapflo Solutions™ Manager) reprezentowali naszą firmę na TECHCO Forum 2021.

Już 23-24 listopada, w Bronisławowie (woj. Łódzkie), odbędzie się II edycja TECHCO Forum - wydarzenia organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego.

Zapraszamy Państwa na XIII Konferencję Naukowo - Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się 22 września 2021, w Płocku.