Aktualności

Zapraszamy Państwa na XIII Konferencję Naukowo - Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się 22 września 2021, w Płocku.

Mamy olbrzymią przyjemność poinformować że Tapflo sp. z o.o. dołączyło do grona organizacji zrzeszonych w PIPC!

Tapflo przedstawia nową serię pomp odśrodkowych CTX, które charakteryzują się solidną konstrukcją, doskonałą niezawodnością operacyjną i elastycznością zastosowań.

Tapflo Sp. z o.o., Realizując Art. 32 c. pkt. 2 Prawa Atomowego podaje się do wiadomości poniższy komunikat:
informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Tapflo Sp. z o.o., dostosowując się do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, wprowadziło odpowiednie procedury mające na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwo Pracowników, Klientów i Kontrahentów.

Firma Tapflo bierze udział w XXVI Sympozjum Naukowo-Technicznym CHEMIA 2020, które odbywa się 29-30 stycznia 2020 r. w Płocku.

Tapflo jest oficjalnym sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy na finał w Tczewie!

Zapraszamy na XV Sympozjum Naukowo-Techniczne JESIENNE SYMPOZJUM PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I KOSMETYCZNEGO które odbędzie się 22-23 października w Łodzi.

Zapytanie ofertowe