Aktualności

Tapflo Sp. z o.o., dostosowując się do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, wprowadziło odpowiednie procedury mające na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwo Pracowników, Klientów i Kontrahentów.

Firma Tapflo bierze udział w XXVI Sympozjum Naukowo-Technicznym CHEMIA 2020, które odbywa się 29-30 stycznia 2020 r. w Płocku.

Tapflo jest oficjalnym sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy na finał w Tczewie!

Zapraszamy na XV Sympozjum Naukowo-Techniczne JESIENNE SYMPOZJUM PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I KOSMETYCZNEGO które odbędzie się 22-23 października w Łodzi.

Firma Tapflo serdecznie zaprasza na nadchodzącą XVIII Konferencję Naukowo-Techniczną, Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych 2019, która odbędzie się w dniach 23-25 września w Toruniu.

Firma Tapflo zaprasza na XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 3-6 września 2019 r. w Kielcach.

W dniach 17 – 19 czerwca 2019, Tapflo brało udział w III panelu tematycznym konferencji „Remonty i utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży chemicznej.

Tapflo Uczestniczy w konferencji REMONTY I UTRZYMANIE RUCHU W PRZEMYŚLE CHEMICZNYM w Kazimierzu Dolnym!

Zapytanie ofertowe