Aktualności

Serdecznie zapraszamy Państwa na XXVIII Sympozjum CHEMIA 2022, które odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2022, w Płocku.

W zeszłym tygodniu przedstawiciele działu Handlowego Polska: Grzegorz Graczyk (Kierownik Działu Sprzedaży) i Piotr Kurzyna (Tapflo Solutions™ Manager) reprezentowali naszą firmę na TECHCO Forum 2021.

Już 23-24 listopada, w Bronisławowie (woj. Łódzkie), odbędzie się II edycja TECHCO Forum - wydarzenia organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego.

Zapraszamy Państwa na XIII Konferencję Naukowo - Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się 22 września 2021, w Płocku.

Mamy olbrzymią przyjemność poinformować że Tapflo sp. z o.o. dołączyło do grona organizacji zrzeszonych w PIPC!

Tapflo przedstawia nową serię pomp odśrodkowych CTX, które charakteryzują się solidną konstrukcją, doskonałą niezawodnością operacyjną i elastycznością zastosowań.

Tapflo Sp. z o.o., Realizując Art. 32 c. pkt. 2 Prawa Atomowego podaje się do wiadomości poniższy komunikat:
informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Tapflo Sp. z o.o., dostosowując się do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, wprowadziło odpowiednie procedury mające na celu ochronę zdrowia i bezpieczeństwo Pracowników, Klientów i Kontrahentów.

Zapytanie ofertowe