Aktualności

Firma Tapflo zaprasza na XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 3-6 września 2019 r. w Kielcach.

W dniach 17 – 19 czerwca 2019, Tapflo brało udział w III panelu tematycznym konferencji „Remonty i utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży chemicznej.

Tapflo Uczestniczy w konferencji REMONTY I UTRZYMANIE RUCHU W PRZEMYŚLE CHEMICZNYM w Kazimierzu Dolnym!

Już w czerwcu będziemy brali udział w konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym! Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację pod tytułem „Co ma wpływ na żywotność pompy podczas eksploatacji – propozycje Tapflo”, którą poprowadzi Grzegorz Graczyk - Kierownik Działu Sprzedaży Tapflo Sp. z o.o.

W dniach 12 i 13 marca 2019, Tapflo brało udział w XI Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym zorganizowanej przez BMP w Wiśle. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży spożywczej, a poruszane problemy dotyczyły utrzymania ciągłości produkcji w zakładach. Szczegółowo były omawiane zagadnienia jak uniknąć awarii, oraz jakie rozwiązania można zastosować aby podnieść bezpieczeństwo. Była również mowa o oszczędzaniu i planowaniu postojów remontowych jak również o modernizacjach.

W dniach 12-15.02.2019 nasza firma wzięła udział kolejny raz w największym sympozjum dedykowanym branży mleczarskiej. Jednym z punktów sympozjum była prezentacja firmy Tapflo podczas, której zaprezentowaliśmy unikalne rozwiązania dla przemysłu mleczarskiego – dynamiczne mieszacze IN-LINE od PCM.

W dniach 23-24.01.2019.25 odbędzie się sympozjum Naukowo-Techniczne Chemia 2019 w Domu Technika ul. Kazimierza Wielkiego 41 w Płocku. Tapflo poprzez uczestnictwo aktywnie włącza się promowanie dedykowanych rozwiązań dla sektora chemicznego i petrochemicznego. Z tej okazji Zapraszamy naszych klientów na wykład POMPY CZY SKIDY - REKOMENDACJE TAPFLO w dniu 24.01 na godz. 10.15.

Tapflo weźmie udział w kolejnej edycji konferencji skierowanej dla sektora mleczarskiego. Zapraszamy naszych klientów do odwiedzenia naszego stoiska oraz na wykład "MIESZANIE W PRZEPŁYWIE - UNIKALNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU MLECZARSKIEGO". Szczegóły podamy wkrótce.

Zapytanie ofertowe