Aktualności

Tapflo jest oficjalnym sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy na finał w Tczewie!

Zapraszamy na XV Sympozjum Naukowo-Techniczne JESIENNE SYMPOZJUM PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO I KOSMETYCZNEGO które odbędzie się 22-23 października w Łodzi.

Firma Tapflo serdecznie zaprasza na nadchodzącą XVIII Konferencję Naukowo-Techniczną, Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych 2019, która odbędzie się w dniach 23-25 września w Toruniu.

Firma Tapflo zaprasza na XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 3-6 września 2019 r. w Kielcach.

W dniach 17 – 19 czerwca 2019, Tapflo brało udział w III panelu tematycznym konferencji „Remonty i utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży chemicznej.

Tapflo Uczestniczy w konferencji REMONTY I UTRZYMANIE RUCHU W PRZEMYŚLE CHEMICZNYM w Kazimierzu Dolnym!

Już w czerwcu będziemy brali udział w konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym! Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację pod tytułem „Co ma wpływ na żywotność pompy podczas eksploatacji – propozycje Tapflo”, którą poprowadzi Grzegorz Graczyk - Kierownik Działu Sprzedaży Tapflo Sp. z o.o.

W dniach 12 i 13 marca 2019, Tapflo brało udział w XI Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym zorganizowanej przez BMP w Wiśle. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży spożywczej, a poruszane problemy dotyczyły utrzymania ciągłości produkcji w zakładach. Szczegółowo były omawiane zagadnienia jak uniknąć awarii, oraz jakie rozwiązania można zastosować aby podnieść bezpieczeństwo. Była również mowa o oszczędzaniu i planowaniu postojów remontowych jak również o modernizacjach.

Zapytanie ofertowe