Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne Tapflo przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań. Oferujemy pompy do odwadniania powierzchni płaskich, ścieków, odwadniania wód źródlanych, deszczowych oraz gruntowych, jak również szlamów i osadów zawierających cząstki stałe. Wszystkie nasze pompy zatapialne zapewniają wydajność, niezawodność i łatwość obsługi, których potrzebujesz przy pompowaniu cieczy składających się głównie z wody.

KIEDY POTRZEBUJESZ POMPY ZATAPIALNEJ?

Pompę zatapialną można stosować jako stałe rozwiązanie do opróżniania wody po osiągnięciu określonego poziomu cieczy lub jako mobilną i łatwą w użyciu pompę opróżniającą, gdy trzeba pozbyć się niechcianej wody lub zawiesiny w poniższych aplikacjach:

  • Na placach budowy
  • Wiercenie studni głębinowych
  • Drenaż
  • Ścieki
  • Zbieranie wody deszczowej
  • Irygacja
  • Pobór wody przemysłowej
  • Do użytku domowego

OFERTA POMP ZATAPIALNYCH TAPFLO

Oferujemy pompy drenażowe, pompy do ścieków, pompy odwadniające oraz pompy do szlamu i zawiesin. Nasze pompy odwadniające mogą odprowadzać wodę do poziomu 1 mm na powierzchniach płaskich, a pompy ściekowe posiadają duży wolny przelot, dzięki czemu mogą łatwo odprowadzać ciecz zawierającą zawiesinę cząstek miękkich i włóknistych.

Gdy zachodzi potrzeba przepompowania wody źródlanej, deszczowej, gruntowej oraz piasku, nasze pompy odwadniające wykonają zadanie, a większość modeli jest dostarczana z możliwością kontroli poziomu w celu zapewnienia ekonomicznej i zautomatyzowanej pracy.

Do pompowania wody zawierającej materiały ścierne doskonale nadają się nasze pompy szlamowe, wyposażone w wirnik pół-vortexowy i mieszadło z wytrzymałego stopu chromu, aby zminimalizować zapychanie się szlamem.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej serii pomp zatapialnych, nie wahaj się skontaktować z lokalnym biurem Tapflo.

Pompy odwadniające

Pompy do kompletnego odwadniania powierzchni płaskich, gdzie nie ma możliwości zastosowania studzienki ściekowej. Na przykład dachy, parkingi, pomieszczenia i piwnice.

Draingage pump SPT tapflo

Seria SG - Pompy odwadniające

Pompy drenażowe mogące opróżnić zbiornik aż do 1 mm poziomu cieczy

Pompy do ścieków

Odpowiednie do lekkich ścieków, piwnic, studzienek, brudnej wody i odcieków.
   
     

Draingage pump SPT tapflo

Seria SPT - Pompy do ścieków

Lekkie i odporne na korozję pompy do ścieków z dużym wolnym przelotem

 

Pompy odwadniające

Pompy odwadniające do wody źródlanej, deszczowej, gruntowej oraz piasku, które są szeroko stosowane w kopalniach i kamieniołomach, budownictwie, drążeniu tuneli, przetwórstwie przemysłowym i wynajmie flot.

Draingage pump SK tapflo

Seria SK - Pompy odwadniające

Kompaktowa konstrukcja, wyjątkowa trwałość, szeroko stosowana w inżynierii lądowej

Draingage pump SF tapflo

Seria SF - Pompy odwadniające

Wyposażone w wirnik pół-vortexowy i małe mieszadło

Draingage pump Sb tapflo

Seria SB - Pompy odwadniające

Idealna pompa do ogólnych zastosowań z możliwością kontroli poziomu cieczy

 

Pompy szlamowe

Pompy, które transportują szlam, zawiesinę, bentonit oraz piasek, które są często używane w kopalniach i kamieniołomach, budownictwie, tunelowaniu, przemyśle przetwórczym oraz wynajmie floty.

Slurry pump SFA tapflo

Seria SFA - Pompy szlamowe

Wydajne i kompaktowe pompy do lekko zanieczyszczonej wody

Slurry pump SBA tapflo

Seria SBA - Pompy szlamowe

Wytrzymała pompa szlamowa z pół-vortexowym wirnikiem i mieszadłem