Tapflo
BROSZURY

Pompy zatapialne

Pompy zatapialne Tapflo przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań. Oferujemy pompy do odwadniania powierzchni płaskich, ścieków, odwadniania wód źródlanych, deszczowych oraz gruntowych, jak również szlamów i osadów zawierających cząstki stałe. Wszystkie nasze pompy zatapialne zapewniają wydajność, niezawodność i łatwość obsługi, których potrzebujesz przy pompowaniu cieczy składających się głównie z wody.

KIEDY POTRZEBUJESZ POMPY ZATAPIALNEJ?

Pompę zatapialną można stosować jako stałe rozwiązanie do opróżniania wody po osiągnięciu określonego poziomu cieczy lub jako mobilną i łatwą w użyciu pompę opróżniającą, gdy trzeba pozbyć się niechcianej wody lub zawiesiny w poniższych aplikacjach:

  • Na placach budowy
  • Wiercenie studni głębinowych
  • Drenaż
  • Ścieki
  • Zbieranie wody deszczowej
  • Irygacja
  • Pobór wody przemysłowej
  • Do użytku domowego

OFERTA POMP ZATAPIALNYCH TAPFLO

Oferujemy pompy drenażowe, pompy do ścieków, pompy odwadniające oraz pompy do szlamu i zawiesin. Nasze pompy odwadniające mogą odprowadzać wodę do poziomu 1 mm na powierzchniach płaskich, a pompy ściekowe posiadają duży wolny przelot, dzięki czemu mogą łatwo odprowadzać ciecz zawierającą zawiesinę cząstek miękkich i włóknistych.

Gdy zachodzi potrzeba przepompowania wody źródlanej, deszczowej, gruntowej oraz piasku, nasze pompy odwadniające wykonają zadanie, a większość modeli jest dostarczana z możliwością kontroli poziomu w celu zapewnienia ekonomicznej i zautomatyzowanej pracy.

Do pompowania wody zawierającej materiały ścierne doskonale nadają się nasze pompy szlamowe, wyposażone w wirnik pół-vortexowy i mieszadło z wytrzymałego stopu chromu, aby zminimalizować zapychanie się szlamem.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej serii pomp zatapialnych, nie wahaj się skontaktować z lokalnym biurem Tapflo.

Pompy osuszające

Pompy do kompletnego odwadniania powierzchni płaskich, gdzie nie ma możliwości zastosowania studzienki ściekowej. Na przykład dachy, parkingi, pomieszczenia i piwnice.

Draingage pump SPT tapflo

Seria SG - Pompy osuszające

Pompy drenażowe mogące opróżnić zbiornik aż do 1 mm poziomu cieczy

Pompy szlamowe

Pompy, które transportują szlam, zawiesinę, bentonit oraz piasek, które są często używane w kopalniach i kamieniołomach, budownictwie, tunelowaniu, przemyśle przetwórczym oraz wynajmie floty.

 

 

Slurry pump SFA tapflo

Seria SFA - Pompy szlamowe

Wydajne i kompaktowe pompy do lekko zanieczyszczonej wody

Slurry pump SBA tapflo

Seria SBA - Pompy szlamowe

Wytrzymała pompa szlamowa z pół-vortexowym wirnikiem i mieszadłem

 

Pompy odwadniające

Pompy odwadniające do wody źródlanej, deszczowej, gruntowej oraz piasku, które są szeroko stosowane w kopalniach i kamieniołomach, budownictwie, drążeniu tuneli, przetwórstwie przemysłowym i wynajmie flot.

Draingage pump SK tapflo

Seria SK - Pompy odwadniające

Kompaktowa konstrukcja, wyjątkowa trwałość, szeroko stosowana w inżynierii lądowej

Draingage pump Sb tapflo

Seria SB - Pompy odwadniające

Idealna pompa do ogólnych zastosowań z możliwością kontroli poziomu cieczy