Tapflo
BROSZURY

Arbo

ArboARBO Pompy i Filtry dostarcza doskonałe, niezawodne i odporne na korozję pompy i filtry do szerokiej gamy aplikacji.

Od początku działalności firmy w 1954 r., ARBO skupia się na projektowaniu i produkcji trwałych urządzeń, których zakup jest świetną inwestycją ze względu na niskie koszty utrzymania i napraw.

Z zespołem doświadczonych inżynierów, sumiennych pracowników produkcyjnych oraz doskonałych sprzedawców, ARBO Pompy i Filtry obsługuje wiele klientów za pośrednictwem światowej sieci dystrybutorów.

Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych tworzyw sztucznych, pompy ARBO oferują znacznie dłuższą żywotność niż pompy metalowe, które z biegiem czasu ulegają korozji. Wszystkie części mające kontakt z pompowaną cieczą, obrabiane są z gotowych bloków tworzyw sztucznych. Standardowo stosowane materiały to Polipropylen (PP), Polietylen (HMPE), Fluorek poliwinylidenu (PVDF) oraz Politetrafluoroetylen (PTFE). Dzięki zastosowaniu specjalnej metody produkcji uzyskuje się doskonałą odporność chemiczną i temperaturową produkowanych urządzeń.

Dzięki zastosowaniu modułowej konstrukcji produktów ARBO oraz dużej dostępności standardowych części, złożenie kompletnego urządzenia odbywa się bardzo szybko, co pozwala na skrócenie czasu dostawy do klienta do minimum.

W ARBO Pompy i Filtry człowiek, środowisko i bezpieczeństwo grają kluczową rolę. Wszystkie odpady wytworzone w procesie produkcji poddawane są recyklingowi, aby oszczędzić zarówno pieniądze, jak i środowisko.

ARBO Pompy i Filtry – stworzone przeciwko korozji!

seria G
seria G
seria G