Tapflo
BROSZURY

TC – Inteligentna pompa dla przemysłu ceramicznego

TC intelligent pump for ceramic industry 1

TC intelligent pump for ceramic industry 2

Cieszy nas możliwość podzielenia się bardzo udaną historią! Firma będąca liderem w branży ceramicznej miała niezwykłe problemy ze znalezieniem odpowiedniej pompy do swojej linii produkcyjnej.
Testy pomp żadnej z wiodących marek nie przyniosły oczekiwanego rezultatu aż do momentu prób na inteligentnej pompie Tapflo TC50 wyposażonej w technologię LEAP ®.

Testowana aplikacja polegała na transporcie szkliwa ceramicznego ze zbiorników bezpośrednio do robota wykonującego natrysk na ceramikę łazienkową jak zlewy, muszle klozetowe itp.

Klient był zaskoczony cichą i płynną pracą pompy, niską pulsacją oraz zminimalizowaną konsumpcją sprężonego powietrza.
Warto nadmienić, że testowana pompa była wyposażona w miernik przepływu sprężonego powietrza, który bezspornie wykazał iż pompa TC50 zużywa o 60% mniej powietrza niż nasz bezpośredni konkurent.

Po udanych testach, klient zamówił datkowo 5. pomp TC 50 na wyposażenie innych urządzeń produkcyjnych.

W przypadku zainteresowania produktem dostosowanym do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt: https://www.tapflo.com.pl/kontaktpl

 

POWIĄZANE MATERIAŁY

Strona produktu:
pompy-membranowe/inteligentne-pompy-tc

Broszura:
INTELIGENTNE POMPY MEMBRANOWE TC

 

 


NASTĘPNE STUDIUM PRZYPADKU

long life design and robustness

OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

W oczyszczalni ścieków zlokalizowanej u naszego południowego sąsiada, usuwa się zanieczyszczenia głównie z gospodarstw domowych, a cały transport cieczy jest zapewniony przez pompy Tapflo.

więcej