Tapflo
BROSZURY

Widzimy się w Monachium! Tapflo dołącza do IFAT International 2024

IFAT Logo

Międzynarodowe targi technologii związanych z oczyszczaniem ścieków i gospodarką odpadami, które odbywają się w Niemczech, to doskonała przestrzeń do debaty o rozwiązaniach z zakresu technologii środowiskowych. Od 13 do 17 maja zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (B1.500) oraz do rozmowy z naszymi doświadczonymi ekspertami w dziedzinie pomp.

Dostrzegamy jak ważne jest zaangażowanie się w ochronę środowiska, dlatego nasze pompy są zaprojektowane tak, aby pomagały w misji jaką jest troska o los naszej planety. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy ściekowej, zatapialnej pompy do studni, pompy szlamowej czy pompy głębinowej, Tapflo zapewni Tobie system, który jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności i minimalnego wpływu na środowisko.

IFAT Munich

Targi IFAT 2024 to doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami na rynku pomp, ale także do budowania relacji, nawiązywania kontaktów i dzielenia się wiedzą. Spotkajmy się tam! Dołącz do nas na naszym stoisku i skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze pompy mogą pomóc w zwiększeniu wydajności i rozwoju Twojej firmy.

Wierzymy, że w siłę stwierdzenia, że „prostota jest sztuką”. Dostarczamy produkty, które łączą w sobie bezkompromisowe podejście do jakości i wydajności, a jednocześnie są proste w obsłudze i montażu. Poznaj nasze różnorodne portfolio pomp, w tym , pompy membranowe, pompy odwadniające, pompy perystaltyczne, pompy zatapialne, pompy szlamowe, które odgrywają istotną rolę w zarządzaniu wodą, ściekami, odpadami i surowcami, kwasami i zasadami do kontroli, transferze flokulantów, zawiesin czy szlamu. A wszystko to w sposób przyjazny dla środowiska. Oprócz standardowych typów urządzeń, nasz zespół Tapflo Solutions będzie gotowy do zaprezentowania zalet całkiem niekonwencjonalnych instalacji z pompami i mieszadłami, takich jak stacje mieszania IBC lub mobilne jednostki filtrujące.

Zaplanuj spotkanie

Tapflo IFAT 2024

Tapflo IFAT 2024

 

Nie przegap okazji, aby być częścią tego wydarzenia.
Odwiedź Tapflo na IFAT 2024, gdzie przekonasz się dlaczego jesteśmy liderami w dostarczaniu nieszablonowych i jakościowych rozwiązań, które wspierają środowisko.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!