Tapflo
BROSZURY
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Tapflo wprowadza nową serię pomp zatapialnych

Tapflo jest zaufanym partnerem na rynku pomp przemysłowych od ponad 40 lat, oferując pompy membranowe, pompy odśrodkowe i inne urządzenia do procesów przemysłowych. Obecnie, jako globalny dostawca i producent pomp, rozszerza swoją ofertę o nową serię pomp zatapialnych przeznaczonych do szerokiego zakresu zastosowań.

Pompy Zatapialne

Seria pomp zatapialnych oferuje pompy do drenażu powierzchni płaskich, ścieków, odwadniania oraz do szlamów i zawiesin zawierających cząstki stałe. Wszystkie zoptymalizowane do bezproblemowego pompowania wody źródlanej, deszczowej i gruntowej, wody zawierającej zawieszone miękkie cząstki stałe i materiały włókniste oraz wody zawierającej piasek i materiały ścierne.

"Otrzymujemy coraz więcej pytań dotyczących pomp zatapialnych, a seria ta jest krokiem naprzód, aby stać się jeszcze bardziej kompletnym partnerem w zakresie rozwiązań pompowych. Podobnie jak w przypadku innych naszych rozwiązań przepływowych, jesteśmy w stanie szybko dostarczyć szereg różnych modeli z naszych magazynów i sklepów na całym świecie", - mówi Håkan Ekstrand, Chief Commercial Officer w Tapflo Group.

Pompy zatapialne Tapflo dostępne są w różnych wielkościach i wydajnościach, wyposażone w czujnik lub wyłącznik pływakowy do ekonomicznej i zautomatyzowanej pracy, doskonałe chłodzenie silnika, dużą głębokość zanurzenia i podwójne pozycjonowanie kierunku wypływu.

"Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych lojalnych klientów i być dla nich kompleksowym partnerem w zakresie pomp. Dzięki serii pomp zatapialnych Tapflo, mamy nadzieję osiągnąć jeszcze wyższy poziom zadowolenia klientów z pomp do wykopów, opróżniania, ścieków, itp." - wyjaśnia Mikołaj Laguna-Horodniczy, Global Marketing Manager w Tapflo Group.

Nowe serie pomp są dostępne na wszystkich rynkach Tapflo już dziś.

Pompy Zatapialne - Strona Produktu