Tapflo
BROSZURY

Specjalista ds. Produktu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w centrali naszej firmy na następujące stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. Produktu

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Zarządzanie wiedzą o produktach w firmie Tapflo,
  • Zarządzanie relacją z dostawcami produktów,
  • Codzienne doradztwo techniczne i aplikacyjne na potrzeby Działu Handlowego,
  • Aktywna promocja produktów Tapflo,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z partnerami z całego świata

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i budowa maszyn, Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa (mile widziani kandydaci bez doświadczenia zawodowego),
  • Biegła znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny (min. B2),
  • Ciągła chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w małym zespole,
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień eksploatacji urządzeń mechanicznych,
  • Znajomość zagadnień techniki pompowej,
  • Ogólna wiedza w zakresie procesów technologicznych stosowanych do produkcji w różnych gałęziach przemysłu,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia w kraju i zagranicą,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i w przyjaznej atmosferze,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tapflo Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).