Tapflo
BROSZURY

Spawacz

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych
  • Utrzymanie stanowiska pracy w należytym stanie
  • Współudział w utrzymaniu należytego stanu hali produkcyjnej
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność spawania (TIG 141)
  • Zdolności manualne,
  • Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość
  • Umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).