Tapflo
BROSZURY

Serwisant Pomp Przemysłowych

Firma Tapflo Sp. z.o.o. to lider w dziedzinie pomp przemysłowych, poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego Serwisanta pomp do pracy w rejonie Katowic.

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu pomp przemysłowych, w tym diagnostyce, naprawach i konserwacji.
  • Znajomość różnych typów pomp, ich zasad działania i budowy.
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i dokumentacji serwisowej.
  • Znajomość narzędzi i technik serwisowych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Samodzielność w pracy, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość jeżyka angielskiego, czeskiego, słowackiego lub niemieckiego mile widziane.

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji pomp przemysłowych.
  • Diagnozowanie usterek i awarii pomp oraz podejmowanie działań naprawczych.
  • Montaż i demontaż pomp zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Obsługa narzędzi serwisowych i sprzętu diagnostycznego.
  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac serwisowych i przygotowywanie raportów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnianie wysokiej jakości obsługi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie nowych technologii.
  • Narzędzia serwisowe i sprzęt diagnostyczny.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów z zespołu.