Zawory higieniczne - Tapflo

Opis

Zawory i moduły sterujące produkowane przez SPX FTmontowane są w wielu firmach przeróżnych branż na całym świecie. Ich liczba w sektorze browarniczym i mleczarskim sięga wielu tysięcy, ale są również powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym, napojów, chemicznym i farmaceutycznym.

Oferujemy szeroki asortyment zaworów higienicznych, obejmujący niemal 20 różnych typów zaworów – od prostych zaworów motylkowych po zawory typu Mixproofwykonanych według najwyższych standardów.

Wysoka jakość naszych produktów jest skutkiem wieloletnich badań i doświadczeń z klientami funkcjonującymi w wielu dziedzinach produkcji.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy w postaci gotowego produktu w pełni odpowiadał surowym normom jakościowym EHEDG, 3A i innym.

Jedną z charakterystycznych cech zaworów jest ich kulisty korpus, co skutecznie zapobiega tworzeniu się martwych przestrzeni, w których mógłby odkładać się produkt. Oznacza to całkowitą umywalność zaworu podczas procesuCIP. Ogromną zaletą jest zamknięta, bezobsługowa konstrukcja siłownika co pozwala na udzielenie na niego 5-cio letniej gwarancji.

Wszystkie uszczelnienia posiadają certyfikat spożywczyFDA. Konstrukcja uszczelnienia, poprzez dokładne spasowanie, eliminuje zbędne zagłębienia, w których mógłby osadzać się produkt. Każda uszczelka posiada swój indywidualny kod na nią naniesiony, co umożliwia łatwą identyfikację i wymianę.

Moduły sterujące dostępne są w wersji bezpośrednio podłączanej do sterownika PLC (Direct Connect) jak i możliwej do podłączenia w sieci Asi, DeviceNet i Profibus.

Zawory

zawory APV APV zawory APV zawory
Zawory klapowe Zawory grzybkowe Zawory kulowe Zawory mixproof Zawory regulacyjne Zawory stałego ciśnienia
Zawory aseptyczne Zawory bezpieczeństwa Zawory przelewowe Zawory zwrotne Zawory próżniowe Moduły sterujące 
Do Pobrania

Zawory

Zawory

 
Zapytanie ofertowe