Zawory higieniczne - Tapflo

Opis

Zawory i moduły sterujące produkowane przez SPX FTmontowane są w wielu firmach przeróżnych branż na całym świecie. Ich liczba w sektorze browarniczym i mleczarskim sięga wielu tysięcy, ale są również powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym, napojów, chemicznym i farmaceutycznym.

Oferujemy szeroki asortyment zaworów higienicznych, obejmujący niemal 20 różnych typów zaworów – od prostych zaworów motylkowych po zawory typu Mixproofwykonanych według najwyższych standardów.

Wysoka jakość naszych produktów jest skutkiem wieloletnich badań i doświadczeń z klientami funkcjonującymi w wielu dziedzinach produkcji.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy w postaci gotowego produktu w pełni odpowiadał surowym normom jakościowym EHEDG, 3A i innym.

Jedną z charakterystycznych cech zaworów jest ich kulisty korpus, co skutecznie zapobiega tworzeniu się martwych przestrzeni, w których mógłby odkładać się produkt. Oznacza to całkowitą umywalność zaworu podczas procesuCIP. Ogromną zaletą jest zamknięta, bezobsługowa konstrukcja siłownika co pozwala na udzielenie na niego 5-cio letniej gwarancji.

Wszystkie uszczelnienia posiadają certyfikat spożywczyFDA. Konstrukcja uszczelnienia, poprzez dokładne spasowanie, eliminuje zbędne zagłębienia, w których mógłby osadzać się produkt. Każda uszczelka posiada swój indywidualny kod na nią naniesiony, co umożliwia łatwą identyfikację i wymianę.

Moduły sterujące dostępne są w wersji bezpośrednio podłączanej do sterownika PLC (Direct Connect) jak i możliwej do podłączenia w sieci Asi, DeviceNet i Profibus.

Zawory

Zawory klapowe Zawory grzybkowe Zawory kulowe Zawory mixproof Zawory regulacyjne Zawory stałego ciśnienia
Zawory aseptyczne Zawory bezpieczeństwa Zawory przelewowe Zawory zwrotne Zawory próżniowe Moduły sterujące 

Do Pobrania

Zapytanie ofertowe