Aktualności - Tapflo

Nasza firma wzięła udział w X Konferencji Naukowo-Technicznej Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbyła się w dniach 21-22 marca 2018 roku w Gdyni. W wydarzeniu wzięło udział 190 uczestników, którzy odwiedzili aż 40 stoisk wystawców, w tym stoisko Tapflo.

Podczas tegorocznej konferencji specjaliści firmy Tapflo przybliżyli uczestnikom konferencji zagadnienia zawiazane z Najnowszymi trendami na rynku procesowych pomp dozujących.

W dniach 31.01-01.02 firma Tapflo brała udział w sympozjum Chemia 2018. Tematyka poruszana podczas sympozjum obejmowała szeroki zakres zagadnień; począwszy od optymalizacji procesów produkcyjnych (w tym automatyzacji i internetu rzeczy), poprzez ochronę środowiska, a skończywszy na kierunkach rozwoju sektora chemicznego w Polsce.

Firma Tapflo z dumą prezentuje nasz nowy zestaw pompowy składający się z pompy T800 PE ze zintegrowanym tłumikiem pulsacji DT800. Układ został zamontowany na stacji rozładowania jednej z większych papierni na świecie.

W dniach 28-29.09 nasza firma wzięła udział w XVI Konferencji Naukowo Technicznej Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.

Grupa Tapflo podpisała dwie nowe umowy dystrybucyjne z partnerami działających na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. - United Trading i Advanced Fluid Power CO L.L.C.

Tematyka konferencji poruszała zagadnienia utrzymywania ciągłości ruchu w sektorze chemicznym i petrochemicznym.

Grupa Tapflo podpisała umowę w zakresie dystrybucji produktów Tapflo na terenie Meksyku. Firmą, najlepiej spełniającą wymagania Tapflo jest Comercializadora Boyco, która w marcu 2016 została autoryzowanym dystrybutorem  Tapflona rynek meksykański.
To ważny krok dla Tapflo Grupy, która umacnia swoją pozycję w tym regionie Świata.

Podczas tegorocznej konferencji Pan Grzegorz Graczyk reprezentujący TAPFLO zaprezentował niezwykle ciekawe pompy wysokociśnieniowe Hydra-Cell.

Firma Tapflo z dumą prezentuje nową, ulepszoną serię pomp TF. Zmiany w zakresie budowy Pomp do pras filtracujnych umozliwiają jeszcze lepszą pracę naszych produktów.

Główne zmiany związane są z wprowadzeniem nowych standardowych płyt wzmacniających, mocowania wzmacniacza powietrza i zmiany jego dostawcy. Tapflo zaczęło stosować wzmacniacze z firmy Festo jako standard. Festo zostało wybrane ze względu wysoką jakość, idealne dopasowanie do pomp Tapflo i ich atrakcyjność cenową.

Zapytanie ofertowe