Aktualności - Tapflo

W dniach 28-29.09 nasza firma wzięła udział w XVI Konferencji Naukowo Technicznej Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.

WIĘCEJ

Grupa Tapflo podpisała dwie nowe umowy dystrybucyjne z partnerami działających na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. - United Trading i Advanced Fluid Power CO L.L.C.

WIĘCEJ

Tematyka konferencji poruszała zagadnienia utrzymywania ciągłości ruchu w sektorze chemicznym i petrochemicznym.

WIĘCEJ

Grupa Tapflo podpisała umowę w zakresie dystrybucji produktów Tapflo na terenie Meksyku. Firmą, najlepiej spełniającą wymagania Tapflo jest Comercializadora Boyco, która w marcu 2016 została autoryzowanym dystrybutorem  Tapflona rynek meksykański.
To ważny krok dla Tapflo Grupy, która umacnia swoją pozycję w tym regionie Świata.

Podczas tegorocznej konferencji Pan Grzegorz Graczyk reprezentujący TAPFLO zaprezentował niezwykle ciekawe pompy wysokociśnieniowe Hydra-Cell.

WIĘCEJ

Firma Tapflo z dumą prezentuje nową, ulepszoną serię pomp TF. Zmiany w zakresie budowy Pomp do pras filtracujnych umozliwiają jeszcze lepszą pracę naszych produktów.

Główne zmiany związane są z wprowadzeniem nowych standardowych płyt wzmacniających, mocowania wzmacniacza powietrza i zmiany jego dostawcy. Tapflo zaczęło stosować wzmacniacze z firmy Festo jako standard. Festo zostało wybrane ze względu wysoką jakość, idealne dopasowanie do pomp Tapflo i ich atrakcyjność cenową.

WIĘCEJ

Podczas tegorocznej konferencji specjaliści firmy Tapflo przybliżyli uczestnikom konferencji zagadnienia zawiazane z Najnowszymi trendami na rynku procesowych pomp dozujących.

WIĘCEJ

Rozwiązania oferowane przez Tapflo oprócz wysokiej jakiści i funkcjonalności muszą zapewniac róznież najwyższe bezpieczeństwo uzytkowania.

WIĘCEJ

Firma Tapflo z dumą prezentuje nasz nowy zestaw pompowy składający się z pompy T800 PE ze zintegrowanym tłumikiem pulsacji DT800. Układ został zamontowany na stacji rozładowania jednej z większych papierni na świecie.

WIĘCEJ

Firma Tapflo z dumą przedstawia nową większą pompę serii CTM. Mają Państwo możliwość zakupić już pompę CTM 32 wykonaną z PP i PVDF od połowy roku 2015 teraz mamy przyjemność wprowadzić do sprzedaży dwa kolejne modele CTM40 i CTM50 wykonane z PP.

WIĘCEJ

Zapytanie ofertowe