SPX FLOW BRAN+LUEBBE - Tapflo

Bran+Luebbe jest jedną z wielu marek SPX FLOW. Bran+Luebbe rozwija, produkuje i sprzedaje pompy dozujące i procesowe, a także systemy procesowe i analizatory. Inżynierowie Bran+Luebbe dysponują kompleksową wiedzą na temat procesów i aplikacji na różnorodnych rynkach, co przekłada się na innowacje i rozwój produktów. SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystuje najnowsze technologie jednocześnie spełniając wysokie standardy jakości.

Od ponad 80 lat marka Bran+Luebbe wyróżnia się wysoką jakością na rynku pomp dozujących i procesowych, w ich ofercie znajdują się pompy dozujące do prostych aplikacji serii PROCAM, pompy dozujące do wymagających aplikacji serii NOVADOS jak również pompy procesowe NOVAPLEX i VECTOR. Bogata oferta pomp dozujących, pomp procesowych, systemów procesowych, systemów wtrysku chemicznego i analizatorów została zaprojektowana tak, aby spełniać najbardziej wyśrubowane oczekiwania w zakresie wydajnego dozowania, przetwarzania i analizy.

Produkty SPX FLOW Bran+Luebbe wykorzystywane są w branżach takich jak: przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka, uzdatnianie wody, chemia gospodarcza, chemia higieny osobistej, przemysł farmaceutyczny, przemysł włókienniczy

Zapytanie ofertowe