O firmie - Tapflo

Tapflo, będąc niezależną firmą rodzinną, jest jednocześnie największym europejskim producentem i globalnym dostawcą zasilanych sprężonym powietrzem pomp membranowych, pomp odśrodkowych i innych urządzeń przemysłowych klasy premium do różnych aplikacji przemysłowych. Doświadczeni specjaliści firmy Tapflo skupiają się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań do transferu cieczy i wsparciu na wszystkich etapach procesu na całym świecie. Posiadana i ciągle rozwijana wiedza i doświadczenie pozwala na dostarczanie zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych dla najbardziej wymagających Klientów.


Tapflo Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej szwedzkiej Grupy Tapflo. Centrala firmy mieści się w Tczewie natomiast regionalne biura handlowe znajdują się w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu i Białymstoku.

Tapflo oferuje serwis i części zamienne do wszystkich oferowanych pomp.

 

Tapflo pumps world - Kopia

 

W Tapflo wierzymy, że jakość jest jedną z najważnieszych wartości, zarówno dla naszych Klientów jak i Pracowników.  Efektem takiego podejścia jest fakt, że produkty Tapflo sa zgodne z wieloma swiatowymi ceryfikatami i instrukcjami jakości.

Wiele z naszych produktów spełnia wymagania dyrektywy EC ATEX dla urządzeń do zastosowania w potencjalnie niebezpiecznym środowisku.

Aseptyczna seria jest cetyfikowana na zgodność z  EHEDG (European Hygenic Engineering & Design Group) natomiast seria farmaceutyczna ma aprobatę USP VI oraz EC 1935/2004.

Wszystkie produkty posiadają oznaczenie CE i do każdego produktu dołączana jest instrukcja obsługi.

Proces produkcji Tapflo jest certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2009.

 

Nasze wartości

Lokalnie oznacza na Twoich warunkach

Tapflo jest globalnym dostawcą zapewniającym lokalne wsparcie. Niezależnie do tego gdzie znajduje się Twój biznes możesz liczyć na nasze wsparcie.

            

Elastyczność jest podstawą dobrej obsługi

Jesteśmy przygotowani aby stawić czoła rzeczywistości, wiedząc że w praktyce oznacza to odpowiedzi na zapytania, ofertowanie rozwiązań i dostarczanie części zamiennych w minimalnym czasie.

Dopasowanie produktu do potrzeb

Naszym nadrzędnym celem jest pomagać Klientom w znalezieniu najlepszego rozwiązania, które podniesie efektywność ich biznesu. Jeżeli wymaga to przeprojektowania standardowych rozwiązań, traktujemy to jako wyzwanie nie problem.
 

Produkcja to rozwój

W takcie procesu wytwarzania produktów, praktycznie niemożliwym jest, aby nie odkryć możliwości jego udoskonalenia. Pozwala to nam na oferowanie rozwiązań które są coraz bardziej dopasowane i efektywne.
 
Zapytanie ofertowe