WI+ - Tapflo

Dane techniczne

Konstrukcja pompy Wi+ jest rozwinięciem sprawdzonych pomp W+. Części składowe w pompach W+ oraz Wi+ są zamienne.

Pompa Wi+ ze ślimakiem zasysającym została stworzona specjalnie dla tych aplikacji, które cechuje duże stężenie gazu oraz niska temperatura parowania.

Pompa ta generuje optymalne NPSH dla zasysania tych aplikacji pomimo, iż cechują się one niższym NPSH niż konieczne do zasysysania.

Pompa wyposażona jest w układ śrubowy na wlocie do pompy. Ślimak ten zwiększa ciśnienie zasysania i zmniejsza ryzyko powstawania kawitacji. To z kolei pwooduje podwyższenie jakości pracy pompy i zmniejsza zagrożenie zniszczenia struktury pompowanej aplikacji. Ponadto ślimak umożliwia pompowanie aplikacji o wysokiej lepkości, może być zatem stosowana w miejsce droższych pomp krzywkowych.

Redukcja NPSH: 50-70%.

Do pobrania

 

O Tapflo. Tapflo, bedac niezalezna firma rodzinna, jest jednoczesnie najwiekszym europejskim producentem i globalnym dostawca zasilanych sprezonym powietrzem pomp membranowych, pomp odsrodkowych i innych urzadzen przemyslowych. Grupa Tapflo jest reprezentowana poprzez wlasne oddzialy oraz przez niezaleznych dystrybutorw w ponad 75 krajach na 6 kontynentach dlatego produkty i czesci zamienne sa dostepne na calym swiecie.