Tapflo
BROSZURY

Układy dedykowane i akcesoria

Uzupełnienie naszej oferty stanowią agregaty pompowe, wózki przemysłowe, akustyczne i termiczne osłony oraz układy technologiczne SKID, a także akcesoria. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, oferujemy nie tylko asortyment standardowy, ale również indywidualne rozwiązania zgodne z Państwa zapotrzebowaniem.

W naszym asortymencie znajdują się agregaty pompowe o różnej mocy oraz gabarytach. Jesteśmy w stanie dostarczyć silniki i motoreduktory do każdej standardowej pompy dostępnej w naszej ofercie. Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo rozwiązań spełniających Waszych oczekiwań, zajmiemy się wykonaniem i realizacją projektów pod indywidualne zamówienie.

Zapewniamy również bogaty wybór produktów do ochrony układów pompowych przed uszkodzeniami czy też wpływem czynników atmosferycznych. Są to dedykowane osłony termiczne o solidnej i szczelnie izolowanej konstrukcji oraz osłony akustyczne zapewniające komfort pracy obsługi.

Istnieje możliwość umobilnienia produkowanych przez nas agregatów pompowych. Zapewniamy również wszelkie rozwiązania, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo pracy jak np. stacjonarne oraz mobilne układy do rozładunku mediów ze zbiorników typu beczki, kontenery IBC.

Proponowane systemy kontroli poziomu medium zwiększą natomiast bezpieczeństwo pracy, ponieważ umożliwiają uruchomienie bądź zatrzymanie pompy przy określonym poziomie medium w zbiornikach. Nie zawierają one elementów elektrycznych i dlatego mogą być z powodzeniem stosowane także w strefie zagrożenia wybuchowego ATEX.

Dostarczamy również gotowe, bądź stworzone z myślą o konkretnej aplikacji, układy precyzyjnego dozowania, zautomatyzowane stacje dozujące i wysokociśnieniowe układy SKID podające media do rurociągów procesowych.

Dokładny opis znajdą Państwo w poszczególnych podkategoriach. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.