Tworzywowe, przemysłowe pompy wirowe

W tej kategorii znajdują się wszystkie proponowane przez nas solidne pompy wirowe przemysłowe i tworzywowe. Będą one idealnym uzupełnieniem wielu linii produkcyjnych w zakładach produkcyjnych, a ich właściwości z pewnością zostaną docenione przez użytkowników.

Nasza oferta obejmuje modele takie jak:

Pompy odśrodkowe, znajdujące się w naszej ofercie, to zarówno maszyny do zwykłych cieczy, jak i takich, które mogą być niebezpieczne. Pompy z naszej oferty pompują ciecze toksyczne, o wysokiej prężności par (duszący zapach) jak również niebezpieczne kwasy czy związki węglowodorowe. Szerokie portfolio urządzeń przeznaczonych do aplikacji chemicznych pozwala na dopasowanie odpowiedniego urządzenia do potrzeb i wymagań użytkownika i jego procesu.

Każda z naszych maszyn została zaprojektowana w taki sposób, aby nie tylko była wydajna i sprawna - zależy nam również na komforcie jej korzystania i bezpieczeństwie, stąd też nasze urządzenia odśrodkowe charakteryzują się mocną i trwałą konstrukcją oraz łatwą konserwacją i długą eksploatacją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i wybrania tej, która idealnie odpowie na Wasze potrzeby!

 

CTM

CTV

STN

ETN

Zapytanie ofertowe