Tapflo
BROSZURY

Przemienniki częstotliwości

W tej kategorii znajdą Państwo zarówno przemienniki częstotliwości, jak i zabudowy do nich. Proponujemy elektroniczne sterowniki pomp, które służą do kontrolowania prędkości obrotowej silników elektrycznych . Wszystkie z nich wyróżniają się niezwykle łatwą obsługą oraz montażem. Ich zastosowanie zapewnia większą żywotność samych silników, a także umożliwia zmniejszenie zużycia energii elektrycznej dzięki funkcji regulacji prędkości obrotowej. W naszej ofercie znajdują się przemienniki częstotliwości zarówno do zabudowy szafowej IP20 , jak i te już zabudowane IP55 - dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie najlepsze do realizacji własnych celów.

Jednak falowniki to nie wszystko, co oferujemy naszym Klientom. Proponujemy również zabudowy, których poszczególne elementy mogą zostać wybrane przez Klienta i dopasowane do jego potrzeb.

Serdecznie zachęcamy do kliknięcia w miniaturki naszych przemienników częstotliwości. Na oddzielnych stronach uzyskają Państwo bowiem dostęp do szczegółowych informacji na temat konkretnych rozwiązań. Znajdują się tam również wszelkie dane techniczne oraz pliki do pobrania.

ACS355alpha1

Przemienniki częstotliwości

Oferowane przez naszą firmę przemienniki częstotliwości to urządzenia, które pozwalają obniżyć zużycie energii elektrycznej oraz przedłużyć żywotność współpracujących z nimi pomp. Produkty te zostały wyposażone w profesjonalny panel sterowania.

 

 Zobacz Produkt 

 

szafa SS.201

Zabudowa przemienników częstotliwości

Same przemienniki to nie wszystko – przydatna może również okazać się dopasowana zabudowa szaf. W pełni odpowiadająca indywidualnym preferencojm, umożliwia wybór wielu różnych elementów sterowania, takich jak zmiana kierunków obrotów,grzybek bezpieczeństwa, lampki sygnalizacyjne czy przełączniki.

 

 Zobacz Produkt