Remonty instalacji – jak je odpowiednio planować?

W dniach 17 – 19 czerwca 2019, Tapflo brało udział w III panelu tematycznym konferencji „Remonty i utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży chemicznej.

Podczas konferencji zostały przedstawione istotne tematy związane z nowoczesnymi rozwiązaniami i systemami dla poprawy utrzymania ruchu - podstawy projektów planowanych remontów, technologie czyszczenia w działach UR przemysłu chemicznego oraz niezawodne techniki uszczelniania pomp.

Firma Tapflo Sp. z o.o. przedstawiła na konferencji temat „Co ma wpływ na żywotność́ pompy podczas eksploatacji – propozycje Tapflo”

 

- Żywotność pompy w czasie eksploatacji ma w Państwa zakładach duże znaczenie, dlatego chcę skupić się na sposobach wydłużania tej żywotności, z czego płynąć będą konkretne korzyści – rozpoczął swój referat Grzegorz Graczyk, prezentując działalność firmy Tapflo w Polsce i konkretne rozwiązania, jak np. zastosowanie akcesoriów do monitoringu, prewencyjne usługi serwisowe i inne propozycje Tapflo.

Podziękowania organizatorom konferencji za możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami w tej branży oraz wymianę poglądów z ekspertami.

Więcej informacji: XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym
Pan Grzegorz Graczyk, Tapflo
XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym
Zapytanie ofertowe