Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym - 17-19 czerwiec

Już w czerwcu będziemy brali udział w konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która tym razem odbędzie się w Kazimierzu nad Wisłą.

Jak duży wpływ na utrzymanie ruchu ma Przemysł 4.0? Jak zwiększyć efektywność i poprawić optymalizację w utrzymaniu ruchu? Jak eliminować awarie i przestoje? Jak przygotować się do procesu utrzymania ruchu i remontów na nowych instalacjach? Te i inne zagadnienia poruszane będą podczas XII Konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”, która odbędzie się 17-19 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym.

Gospodarzem Honorowym wydarzenia została Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. Organizatorem tradycyjnie jest firma BMP, wydawca 7 tytułów - w tym "Chemii Przemysłowej" i 7 portali branżowych - między nimi kierunekCHEMIA.pl.

Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację pod tytułem „Co ma wpływ na żywotność pompy podczas eksploatacji – propozycje Tapflo”, którą poprowadzi Grzegorz Graczyk - Kierownik Działu Sprzedaży Tapflo Sp. z o.o.

Konferencja remonty
Zapytanie ofertowe