XVI Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

W dniach 28-29.09 nasza firma wzięła udział w XVI Konferencji Naukowo Technicznej Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych. Konferencja skupiała się wokół zagadnień związanych z szerokorozumianym bezpieczeństwem a w szczególności:

  • Bezpieczeństwo osobiste.
  • Bezpieczeństwo procesów.
  • Cyber bezpieczeństwo .

W konferencji wzięło udział ponad 200 przedstawicieli dużych firm chemicznych i petrochemicznych. Tematyka wystąpień była związana z analizą ryzyka, wprowadzeniem ulepszeń których celem jest polepszenie bezpieczeństwa zarówno osobistego jak i procesów. Dla wszystkich uczestników konferencji niezwykle ważne były zagadnienia związane z ochroną i bezpieczeństwem osobistym. Za bezpieczeństwo procesów odpowiedzialne jest wyposażenie instalacji: zawory, pompy, armatura zabezpieczająca oraz czujniki elektroniczne. Przedstawiciel firmy Tapflo poprowadzili panel pod nazwą: BEZPIECZNE INSTALACJE POMPOWE.

Firma Tapflo dziękuje wszystkim uczestnikom za zainteresowanie zaprezentowanymi rozwiązaniami. Wszelkie pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapytanie ofertowe