3-calowa pompa membranowa T800

Z dumą przedstawiamy naszą nową, 3-calową pompę membranową

pompa membranowa t800

Nasza nowa, 3-calowa pompa membranowa o symbolu T800 wykonana jest z polietylenu. Pompa ta została zaprojektowana z dbałością zwykłą dla tej serii pomp, podobnie jak jej mniejsze "siostry".

linia

Dzięki pompie T800 zakres wydajności dla serii tworzywowej naszych pomp został podwojony. Pozwoli to nam na zaspokojenie oczekiwań na pompy dozujące oraz chemiczne pompy procesowe dużych wydajności w ramach jednej serii.

Prostota i mechaniczna wytrzymałość przyświecały projektowi T800, która ze swym masywnym korpusem (800 mm wysokości i 180 mm szerokości) jest obecnie największą tworzywową, membranową pompą na rynku. Jej jednoczęściowa membrana jest unikalną dla pomp o przyłączu 3''.

49 m3/h

Nasz pierwszy test wydajności na prototypowej pompie był bardzo obiecujący i pozwolił na uzyskanie 820 l/min (~49m3/h) przy ciśnieniu powietrza zasilającego na poziomie 6 bar.

linia

Dane techniczne dla pompy T800

Ogólne charakterystyki:
Maksymalna wydajność (l/min): 820
Maksymalne ciśnienie tłoczenia (bar) 8
Maksymalne ciśnienie powietrza zasilającego (bar) 8
Waga (kg) 140
Wielkość przyłączy 3'' BSP
inne przyłącza na zamówienie
Rozmiar przyłącza powietrza zasilającego 2 x 1/2'' BSP
Materiały:
Korpus i inne mokre tworzywowe części pompy: PE HD
Siedziska zaworów PE HD (standard),
PU (poliuretan)
lub stal nierdzewna AISO 316L
Membrany EPDM, PTFE lub NBR
Kule zaworowe EPDM, PTFE lub NBR
Dystrybutor powietrza mosiądz/NBR, AISI 316L/FKM (viton) lub FEP/FKM (viton w powłoce z PTFE)
linia
© TAPFLO Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
nowości
Pompy magnetyczne,
seria CTM

Kompaktowe pompy idealne do pracy w ograniczonych przestrzeniach oraz na potrzeby OEM.
więcej

Gazele Biznesu dla Tapflo

Firma Tapflo po raz czwarty zostaje wyróżniona prestiżowym tytułem "Gazeli Biznesu".
więcej

Pompy Tapflo na targach POLAGRA TECH 2008

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Tapflo na targach POLAGRA TECH 2008, które odbędą się w dniach 15.09 - 18.09 2008 r. w Poznaniu.
więcej

 
Pompy, pompy beczkowe, pompy dozujące, pompy krzywkowe, pompy magnetyczne, pompy membranowe, pompy perystaltyczne, pompy procesowe, pompy przemysłowe, pompy wirowe, pompy zębate, pompy śrubowe